20-lecie „Zaborowianki” Zaborów

ostatnia zmiana: 17.08.2018

20-lecie istnienia klubu sportowego Zaborowianka odbyło się w sobotę 21.07.2018 r. Podczas uroczystości która miała miejsce na terenie boiska ligowego w Zaborowie, Prezes klubu Tomasz Juskowiak powitał wszystkich zgromadzonych gości oraz podziękował za wkład i pomoc w rozwoju KS Zaborowianka. Szczególne podziękowania zostały złożone na ręce Wójta Gminy Leszno Andrzeja Cieślaka za wsparcie finansowe oraz pomoc w upowszechnianiu i promowaniu piłki nożnej w naszym regionie.

Wszyscy goście, którzy przybyli by świętować razem z klubem tę ważną chwilę mogli korzystać z przygotowanych na ten dzień atrakcji. Trenerzy Rafał Papiernik oraz Krzysztof Pierzchała zorganizowali konkursy dla dzieci. Rodzice piłkarzy z młodszych roczników oraz seniorzy klubu zadbali o poczęstunek w formie grilla oraz o słodycze dla najmłodszych.

Główną atrakcją był  mecz pomiędzy zawodnikami Zaborowianki a kibicami, który zakończył się wynikiem 4–2 dla Zaborowianki. Po meczu odbyła się licytacja piłki, którą podpisali wszyscy zawodnicy biorący udział w rozgrywkach, trafiła ona w ręce Mirosława Dwórskiego – byłego zawodnika klubu. Całą imprezę zwieńczyło wspólne ognisko.

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim którzy byli z nami w tym dniu oraz przez ostatnie 20 lat. Mamy nadzieję że nasz klub będzie się dalej rozwijał.

Zarząd Klubu Zaborowianka Zaborów