26. finał WOŚP w Lesznie

ostatnia zmiana: 30.01.2018

W niedzielę 14 stycznia odbył się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zbiórce pieniędzy towarzyszyły różnorodne atrakcje. Nie mogło zabraknąć między innymi występów artystycznych w wykonaniu dzieci i młodzieży z naszej gminy. Darczyńcom bardzo dziękujemy za hojność, a wolontariuszom i organizatorom za poświęcony czas i wielkie zaangażowanie.

Wyniki zbiórki Leszno: 21 120 zł i 8 €, licytacje: 4 477 zł (w tym 174 zł ze sprzedaży książek, 347 zł ze sprzedaży strażackiej grochówki), kwesta wolontariuszy: 16 643zł, 8 €.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie imprez w Lesznie:

Sponsorom: Wójtowi Gminy Leszno - Panu Andrzejowi Cieślakowi, Radzie Gminy Leszno, Świetlicy w Lesznie, Bibliotece Publicznej w Lesznie, OSP Leszno, OSP Czarnów, Firmie Bio Planet S. A. z Leszna, Restauracji Il Prosecco z Leszna, Pani Dorocie Góreckiej - Radnej PWZ, Pani Grażynie Falkowskiej - Radnej Gminy Leszno, Panu Piotrowi Tomczakowi - dyrektorowi Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku, Pani Aleksandrze Smolarek, Państwu Annie i Rafałowi Szpinalskim, Panu Mirosławowi Śmiechowi, Panu Jarosławowi Bukatowi, Uczniom SOSW w Lesznie, Pani Elżbiecie Wolskiej, Pani Wioletcie Połeć, Pani Małgorzacie Lanocie, Panu Michałowi Wołyńskiemu, Pani Krystynie Kraszewskiej, Pani Lili Morkowskiej, Panu Januszowi Mandesowi, Państwu Jeziorkowskim, Pani Renacie Chróstnej – Pytka, Pani Katarzynie Jelińska.

Wolontariuszom: Szymonowi Chłystowskiemu, Gabrieli Krupie, Mai Rybarczyk, Natalii Szymańskiej, Rafałowi Bartczakowi, Aleksandrze Koteras, Igorowi Lubańskiemu, Sebastianowi Michalskiemu, Emmanuelowi Trojanowskiemu, Gabrieli Hebie, Damianowi Michalskiemu, Oliwii Kucharskiej, Wiktorii Witek, Mikołajowi Nalewajko, Natalii Król, Jakubowi Zalewskiemu, Łukaszowi Pomocnikowi, Wiktorowi Bałdydze, Hubertowi Jaczyńskiemu.

Artystom: Adeptom Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku, Formacjom Taneczne Flexi Dance pod kier. Katarzyny Wołowiec i Michała Jarzyny, Grupie Artystycznej Publicznego Przedszkola im. Leśnych Skrzatów z Leszna pod kier. Edyty Wrzesińskiej i Iwony Komosińskiej, gitarzystom ze Świetlicy w Lesznie pod kierunkiem Andrzeja Kowalskiego, Formacja Taneczna  Urban Dance z Łodzi, Grupa Artystyczna "Best", parze tanecznej Ola Jeziorkowska i Kacper Sokołowski.

Dziękujemy Kierownictwu i Pracownikom Banku Spółdzielczego w Sochaczewie za zorganizowanie i przeprowadzenie liczenia zebranych pieniędzy.