8. Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego za nami!

ostatnia zmiana: 21.08.2018
 

Niedzielę - 19.08 - za całą pewnością można zaliczyć do wyjątkowych, a wszystko to za sprawą 8 edycji Półmaratonu im. Janusza Kusocińskiego! Na starcie biegu pojawiło się ponad 532 uczestników. Frekwencja w tym roku jest o 10 % wyższa niż w poprzedniej edycji!

Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w Półmaratonie! Gratulujemy ukończenia biegu i mamy nadzieję, że pobiliście swoje życiówki oraz doskonale się bawiliście.

Wyniki wszystkich zawodników możemy sprawdzić na stronie:

http://www.online.datasport.pl/results2624/

Dziękujemy wszystkim naszym partnerom, współorganizatorom i sponsorom. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Sponsora Głównego – Warszawskiego Rolno-Spożywczego Rynku Hurtowego SA zarządzającego Rynkiem Bronisze, partnerom i sponsorom: Decathlon Bemowo, RRG Warszawa, Netto Latchorzew, Get in Bank, Park Rozrywki Julinek, Dawtona, Eko-Babice, Targban, SKP Błonie, Pantico, Gorenje, Obozygorskie.pl, Centrum Sportu w Błoniu, Gosir Stare Babice, Gosir Izabelin, Fundacja na Przekór, Gosir Ożarów Mazowiecki, Centrum Kultury Izabelin, Body Beat, FotoMaraton.pl, Zespół Sportowo-rekreacyjny w Lesznie, 2 Mazowiecki Pułk Saperów, Kampinoski Park Narodowy, ZHP Hufiec Błonie, KS Wolni, Ośrodek Rehabilitacji Sorno, Olymp Błonie, Hexe, Patron Honorowym: Polskiemu Komitetowi Olimpijskiemu, Ministerstwu Sportu i Turystyki, Marszałkowi Województwa Mazowieckiego oraz gminom: Błonie, Kampinos, Leszno, Ożarów Mazowiecki, Stare Babice, Izabelin oraz wszystkim którzy brali udział w organizacji.

Dziękujemy wszystkim służbom zaangażowanym w zabezpieczenie imprezy: Policji, Powiatowej Stacji Ratownictwa Medycznego w Błoniu, Komendantowi PSP Błonie, Strażakom Ochotnikom z terenu PWZ, Straży Miejskiej Ożarowa, Błonia i Starych Babic.

Szczególne podziękowania kierujemy do ekipy wolontariuszy Kusy Team w tym roku był na bardzo wysokim poziomie – dziękujemy.

Wielkie podziękowania dla drużyny biegowej Krejzi TIM Błonie oraz dla Dariusza Ciećwierza – pomysłodawcy imprezy! 

Prawdą jest, że dzięki Wam, biegaczom, ten półmaraton nie mógłby się odbyć. Zaufaliście nam i mimo wysokiej temperatury pobiegliście Śladami Mistrza. Dziękujemy.

Galeria zdjęć:

https://www.facebook.com/pg/PolmaratonPWZ/photos/?tab=album&album_id=1868406643247247

https://www.facebook.com/pg/PolmaratonPWZ/photos/?tab=album&album_id=1868509799903598

 

Organizatorzy

 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010