Apel do mieszkańców od Muzeum i Wystawy Sztuki Cyrkowej w Julinku

ostatnia zmiana: 04.02.2015
 

Drodzy Mieszkańcy,

W najbliższym czasie firma ZPR Express Sp. z o.o. planuje otworzyć Muzeum i Wystawę Sztuki Cyrkowej w Julinku. Jeżeli jesteś byłym pracownikiem cyrku, pracowałeś w Julinku lub w jakikolwiek inny sposób jesteś powiązany z cyrkiem i posiadasz pamiątki, zdjęcia, eksponaty itp. które chciałbyś pokazać całemu światu, serdecznie zapraszamy do współpracy. W Urzędzie Gminy Leszno po podpisaniu odpowiednich dokumentów (2 egzemplarze) możesz przekazać nieodpłatnie swoje pamiątki, zdjęcia i eksponaty itp. lub je wypożyczyć na czas określony. W ten sposób wspólnie będziemy budować historię Julinka którą można pokazać swojej rodzinie i znajomym. Pamiętajcie, żeby każdy eksponat/zdjęcie było opisane: rok, kto jest właścicielem, krótka historia/informacja. Proszę również o pozostawienie kontaktu do siebie: telefon, mail, adres żebyśmy mogli z Państwem na bieżąco się kontaktować.

Eksponaty będą zbierane od dnia 20 stycznia 2015 roku do dnia 20 marca 2015 roku.

W przypadku chęci przekazania eksponatów większych gabarytów, uprzejmie prosimy aby osoba przekazująca przesłała maila z informacją na temat eksponatu wraz ze zdjęciem na adres muzeum@zprexp.pl.  Na podstawie zdjęć i podstawowych informacji Muzeum ustali czy dany przedmiot zostanie przyjęty.

W razie pytań prośba o kontakt na maila  muzeum@zprexp.pl

ZPR Express Sp. z o.o.

DO POBRANIA:

PROTOKÓŁ PRZYJĘCIA

Umowa darowizny z brakiem przeniesienia praw autorskich

Umowa darowizny z przeniesieniem praw autorskich

Umowa o przeniesienie praw autorskich - fotografie

umowa użyczenia eksponatów

 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010