Bal karnawałowy w przedszkolu w Zaborowie

ostatnia zmiana: 20.01.2016
 

Bal karnawałowy w przedszkolu w Zaborowie

 

13 stycznia w Publicznym Przedszkolu w Zaborowie, odbył się bal karnawałowy. Zadaniem dzieci i nauczycielek było przebranie się w ciekawe i pomysłowe stroje. Tym sposobem nasze przedszkole zamieniło się w baśniową krainę pełną różnych postaci z bajek, filmów, czy komiksów. Najpopularniejszym przebraniem wśród dziewczynek okazał się strój Elzy z „Krainy Lodu". Natomiast chłopcy prezentowali dużo większe zróżnicowanie pod względem pomysłowości.

Prowadzący imprezę „Meksykanie” zabawiali nasze przedszkolaki na różne sposoby. Między innymi uczyli nas tańczyć sambę. Dzieci tańczyły, brały udział w konkursach oraz słuchały wysublimowanych żartów prowadzących. Mieliśmy także mini rewię mody, podczas której każdy mógł zaprezentować swój strój. Na imprezie nie mogło zabraknąć także fotografa, który zatroszczył się o uwiecznienie wyglądu przedszkolaków podczas sesji zdjęciowej.

Bal okazał się strzałem w dziesiątkę. Nasi podopieczni bawili się bardzo dobrze. Cieszymy się, że udało nam się wprawić przedszkolaki w karnawałowy nastrój. Mamy nadzieję, że kolejne wydarzenia będą równie ciekawe i radosne.

 

Publiczne Przedszkole w Zaborowie

I. Latoszek

 

 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010