Dzień Seniora - relacja i fotogaleria

ostatnia zmiana: 11.10.2018

Jak co roku w październiku seniorzy z gminy Leszno obchodzą swoje święto. 6 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Lesznie odbył się Gminny Dzień Seniora.

Wszystkich przybyłych przywitał Wójt Gminy Leszno Andrzej Cieślak, Przewodniczący Rady Gminy Lesław Kuczyński oraz Dyrektor GOK Krystyna Ziubińska.

– W tym szczególnym dniu życzę przede wszystkim zdrowia, uśmiechu na twarzy i energii na kolejne lata – powiedział Wójt Gminy Leszno.

Dzień Seniora uświetnił występ Beaty Deutschman – aktorki Teatru Zagłębia, która wykonała znane i lubiane przez wszystkich piosenki Anny Jantar. Nie zabrakło oczywiście takich hitów jak „Radość najpiękniejszych lat”, „Baju baj”, czy „Tyle słońca w całym mieście”. Organizatorzy zadbali też o słodką niespodziankę dla seniorów. Do późnych godzin wieczornych trwała zabawa przy muzyce na żywo, prowadzona przez zespół Mandes Band.

Wszystkim seniorom życzymy długich lat życia w dobrym zdrowiu, pogody ducha oraz spełnienia wszystkich marzeń. Do zobaczenia za rok!