Dzień Dziecka w Świetlicy w Zaborowie – relacja

ostatnia zmiana: 07.06.2016
 

3 czerwca odbyła się pierwsza impreza z okazji Dnia Dziecka w Świetlicy w Zaborowie. Na dzieci czekały atrakcje takie jak: malowanie twarzy, zabawy taneczne zakończone konkursem, różne zabawy z piłką, kącik do rysowania oraz ognisko z kiełbaskami. Ratownicy medyczni omówili zasady udzielania pierwszej pomocy i bezpiecznego uczestnictwa w ruchu, wszyscy mali uczestnicy imprezy otrzymali odblaskowe opaski. Nagrody w konkursie tanecznym oraz odblaski ufundował Pan Andrzej Cieślak Wójt Gminy Leszno.  

Impreza odbyła się dzięki zaangażowaniu organizatorów: Dyrektor Świetlicy Kai Katy, Prezesa Zaborowianki Tomasza Juskowiaka, Klaudii Podgórskiej, Rafała Papiernika i Krzysztofa Pierzchały. Specjalne podziękowania za włączenie się w przygotowanie Dnia Dziecka kierujemy do Pani Ewy Latoszek Wiceprzewodniczącej Rady Gminy i Pani Radnej Marianny Malarowskiej.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia!

 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010