Gminny Dzień Seniora

ostatnia zmiana: 10.10.2017

Październik jest miesiącem Seniorów. W naszej Gminie Seniorzy swoje święto obchodzili 7 października. Wójt Gminy oraz Świetlica w Lesznie zorganizowali uroczystość, podczas której nasi Seniorzy mogli spędzić radosny wieczór.

Na początku Wójt Gminy Leszno Andrzej Cieślak, Przewodniczący Rady Gminy Lesław Kuczyński oraz Dyrektor Świetlicy w Lesznie Krystyna Ziubińska życzyli wszystkim Seniorom zdrowia, radości, uśmiechu oraz sił na kolejne lata.

Jak co roku, Seniorki przygotowały na spotkanie wspaniałe potrawy, wykazując nie lada umiejętności kulinarne. Pyszne ciasta i sałatki pieściły podniebienia wszystkich gości. Dopełnieniem tego był kosz jesiennych owoców, z którym na uroczystość przybył Wójt Gminy Leszno Andrzej Cieślak.

Dla Seniorów przygotowany został recital wokalno-aktorski Krystiana Makstona „Cygańskich wspomnień czar”. Wszyscy świetnie się bawili i chętnie uczestniczyli w proponowanych przez artystę zabawach. Koronnym punktem programu była zabawa taneczna, która trwała do późnych godzin wieczornych.

Wszystkim Seniorom życzymy uśmiechu na co dzień, pogody ducha, wiele radości i osobistej satysfakcji.

Fot. Julia Hałubicka