Gminny Dzień Seniora w Świetlicy w Lesznie

ostatnia zmiana: 16.10.2014

Gminny Dzień Seniora w  Świetlicy w Lesznie

Początek października to czas, kiedy pora roku przypomina nam o jesieni życia i naszych Seniorach. Okazuje się, że wcale nie musi być smutno i nostalgicznie. U nas zawsze jest wesoło i radośnie. Jak co roku, aktywne Seniorki przygotowały na spotkanie wspaniałe potrawy, wykazując nie lada umiejętności kulinarne. Pyszne ciasta, sałatki i swojskie potrawy pieściły podniebienia wszystkich gości.

Dopełnieniem tego były kosze pachnących jesiennych owoców, z którymi przybył na naszą uroczystość Wójt Gminy Leszno - Pan Andrzej Cieślak. Na spotkanie zaprosiliśmy również grupę teatralną "Best" z programem satyrycznym, konkursami i zabawami z udziałem publiczności. Wszyscy świetnie się bawili i chętnie uczestniczyli w proponowanych przez artystów zabawach. Koronnym punktem programu, jak zwykle, była zabawa taneczna, która trwała do późnych godzin wieczornych.

Wszystkim Seniorom życzymy uśmiechu na co dzień pogody ducha, wiele radości i osobistej satysfakcji.

K. Z.