Gminny Dzień Seniora w Świetlicy w Lesznie

ostatnia zmiana: 16.10.2014
 

Gminny Dzień Seniora w  Świetlicy w Lesznie

Początek października to czas, kiedy pora roku przypomina nam o jesieni życia i naszych Seniorach. Okazuje się, że wcale nie musi być smutno i nostalgicznie. U nas zawsze jest wesoło i radośnie. Jak co roku, aktywne Seniorki przygotowały na spotkanie wspaniałe potrawy, wykazując nie lada umiejętności kulinarne. Pyszne ciasta, sałatki i swojskie potrawy pieściły podniebienia wszystkich gości.

Dopełnieniem tego były kosze pachnących jesiennych owoców, z którymi przybył na naszą uroczystość Wójt Gminy Leszno - Pan Andrzej Cieślak. Na spotkanie zaprosiliśmy również grupę teatralną "Best" z programem satyrycznym, konkursami i zabawami z udziałem publiczności. Wszyscy świetnie się bawili i chętnie uczestniczyli w proponowanych przez artystów zabawach. Koronnym punktem programu, jak zwykle, była zabawa taneczna, która trwała do późnych godzin wieczornych.

Wszystkim Seniorom życzymy uśmiechu na co dzień pogody ducha, wiele radości i osobistej satysfakcji.

                                                                                                                                                                            K. Z.

 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010