Zmiana harmonogramu odpadów

ostatnia zmiana: 08.01.2014
 

Szanowni mieszkańcy,

informujemy, że od 1 lutego 2014r. na wniosek firmy Sita nastąpi zmiana harmonogramu odbioru odpadów komunalnych na terenie Gminy Leszno. Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany usprawnią system odbioru odpadów na terenie naszej gminy.

Rejon I - Czarnów, Gawartowa Wola, Powązki, Stelmachowo, Szadkówek, Trzciniec, Wilkowa Wieś, Korfowe

 

Rejon II - Grabina, Kępiaste, Łubiec, Marianów, Roztoka, Szymanówek, Julinek, Julinek HOTEL

 

Rejon III - Feliksów, Grądki, Grądy, Plewniak, Podrochale, Towarzystwo Czarnów, Walentów, Wąsy Kolonia, Wąsy Wieś, Wilków

 

Rejon IVLeszno ulice: Mickiewicza, Bohaterów Puszczy Kampinoskiej, Miłosza, Kochanowskiego, Słowackiego, Leśmiana, Leśna, Podleśna, Sochaczewska, Sosnowa, Lema, Żeromskiego, Strażacka, Szkolna, Tuwima, Broniewskiego, Fabryczna, Sienkiewicza, Polna, Inżynierska

 

Rejon VLeszno ulice: Aleja Wojska Polskiego, Błońska, Harcerska, Dobrzańskiego, Jaśminowa, Krótka, Księdza Raczkowskiego, Kwiatowa, Mariana, Marysieńki, Młynarska, Murarska, Otuliny, Parkowa, Partyzantów, Podchorążych, Podzaborówek, Reginy, Warszawska, Widokowa, Wrzosowa, Wspólna

 

Rejon VI - Zaborów, Leszno ulice: Ogrodowa, Piekarska, Wąska, Sokołowska

 

Rejon VII - Zaborówek, Wiktorów

 

Rejon VIII - Wólka, Wyględy

 

Rejon IX - Zabudowa wielorodzinna

 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010