Harmonogram odbioru odpadów i odbiór popiołu

ostatnia zmiana: 02.01.2017
 

Uprzejmie informujemy, że od 1 stycznia 2017 roku zmienia się sposób odbierania popiołu z zamieszkałych nieruchomości z terenu gminy Leszno:

• popiół będzie odbierany 1 raz w miesiącu,  w terminie od 1 listopada do 31 marca (zgodnie z dołączonym harmonogramem*) od osób, które zgłoszą konieczność odebrania popiołu pracownikowi Urzędu Gminy Leszno,

• zgłoszeń należy dokonywać pod numerem tel. (22) 725 80 05 wew. 109 w godzinach pracy urzędu. Uwaga: w dniach 10 stycznia i 7 lutego zgłoszeń należy dokonywać do godziny 15.00,

• popiół z palenisk domowych należy gromadzić w sposób selektywny. Popiół nie może być mieszany z innymi odpadami. Umieszczenie popiołu w pojemniku z odpadami zmieszanymi będzie skutkowało nieodebraniem odpadów, a także koniecznością zmiany deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi i poniesienia wyższych opłat według stawek dla odpadów niesegregowanych,

• popiół należy gromadzić w wytrzymałych workach, które Mieszkańcy zapewniają sobie we własnym zakresie,• popiół będzie odbierany odrębnym transportem.

Jednocześnie informujemy, że za budynkiem Urzędu Gminy Leszno znajduje się kontener na popiół, dostępny dla Mieszkańców każdego dnia tygodnia, w terminie od 1 października do 31 marca 2017 roku.

*Harmonogram odbioru odpadów na kolejne miesiące zostanie dostarczony bezpośrednio do Mieszkańców.

UWAGA: HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW NA STYCZEŃ I LUTY ZOSTAŁ DOŁĄCZONY DO NAJNOWSZEGO NUMERU INFORMATORA GMINY LESZNO, NIESTETY NIEKTÓRE EGZEMPLARZE HARMONOGRAMU ZAWIERAJĄ BŁĘDNĄ DATĘ – TJ. ROK 2016. UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE JEST TO JEDYNIE BŁĄD, A HARMONOGRAM DOTYCZY ROKU 2017. ZA POMYŁKĘ BARDZO PRZEPRASZAMY.

REJONY

REJON 1 Czarnów, Gawartowa Wola, Powązki, Stelmachowo, Szadkówek, Trzciniec, Wilkowa Wieś, Korfowe

REJON 2 Grabina, Kępiaste, Łubiec, Marianów, Roztoka, Szymanówek, Julinek, Julinek Hotel

REJON 3 Feliksów, Grądki, Grądy, Plewniak, Podrochale, Towarzystwo Czarnów, Walentów, Wąsy Kolonia, Wąsy Wieś, Wilków

REJON 4 Leszno: Mickiewicza, Bohaterów Puszczy Kampinoskiej, Miłosza, Kochanowskiego, Słowackiego, Leśmiana, Leśna, Podleśna, Sochaczewska, Sosnowa, Lema, Żeromskiego, Strażacka, Szkolna, Tuwima, Broniewskiego, Fabryczna, Sienkiewicza, Polna, Inżynierska

REJON 5 Leszno: aleja Wojska Polskiego, Błońska, Harcerska, Dobrzańskiego, Jaśminowa, Krótka, Księdza Jana Raczkowskiego, Kwiatowa, Mariana, Marysieńki, Młynarska, Murarska, Otuliny, Parkowa, Partyzantów, Podchorążych, Podzaborówek, Reginy, Warszawska, Widokowa, Wrzosowa, Wspólna

REJON 6 Zaborów, Leszno: Ogrodowa, Piekarska, Wąska, Sokołowska

REJON 7 Zaborówek, Wiktorów

REJON 8 Wólka, Wyględy

Harmonogram do pobrania:

Harmonogram odbioru odpadów styczeń i luty 2017

 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010