I Maraton Zumba Carnival

ostatnia zmiana: 19.02.2014

I Maraton Zumba Carnival odbył się w atmosferze wspaniałej zabawy i gorących rytmów. O godzinie 15:00 Pani Krystyna Ziubińska w imieniu Pana Andrzeja Cieślaka Wójta Gminy Leszno przywitała wszystkich uczestników i uznała I Maraton Zumba Carnival za otwarty. Uczestniczki podczas trzech godzin dynamicznego tańca wykazały się niezwykłą kondycją, żywiołowością. Podczas maratonu ogłoszone zostały wyniki konkursu na najbardziej pomysłowy strój zumbowo-karnawałowy. Jury w składzie: Pani Krystyna Ziubińska Kierowniczka Świetlicy w Lesznie, Agnieszka Osińska artysta plastyk, Elżbieta Gładkowska właścicielka Studia Tańca i Ruchu „TWIST”, kierując się pomysłowością, kreatywnością oraz wykonaniem, przyznało następujące nagrody:

Nagrodę Główną ufundowaną przez Wójta Gminy Leszno – Cyfrowy aparat fotograficzny, otrzymała Pani Małgorzata Mandes.

I wyróżnienie przypadło Pani Julii Tereszczuk

II wyróżnienie otrzymała Pani Joanna Zwolińska

III wyróżnienie dostała Natalia Szymańska

Organizatorami Maratonu byli: Studio Tańca i Ruchu „TWIST”, Urząd Gminy Leszno, Świetlica w Lesznie i Pani Małgorzata Drela.

Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom naszego I Maratonu za tak liczne przybycie, wytrwałość i wspaniałą atmosferę. Składam również ogromne podziękowania instruktorom: Marcie Gontarek, Małgosi Dreli i Markowi Tkaczykowi za  profesjonalnie i żywiołowo poprowadzoną imprezę. Dziękuję także Pani Agnieszce Osińskiej za wykonanie zapisu fotograficznego, a także Ewie Strumińskiej-Tauszyńskiej za wsparcie i pomoc w realizacji Maratonu.

Szczególne wyrazy wdzięczności chciałabym przekazać Panu Andrzejowi Cieślakowi Wójtowi Gminy Leszno i Pani Krystynie Ziubińskiej za życzliwość, zrozumienie i znaczne wsparcie zarówno moralne jak i finansowe w przygotowaniu I Maratonu Zumba Carnival.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy brali udział w naszym pierwszym, ale mam nadzieję nie ostatnim, Maratonie Zumba Fitness.

Elżbieta Gładkowska-Kruijsse

Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć z I-szego Maratonu Zumba Carnival