Jasełka w Świetlicy "Promyk"

ostatnia zmiana: 18.12.2015

11 grudnia, dzieci ze świetlicy opiekuńczo-wychowawczej w Lesznie przedstawiły Jasełka. W sztuce wystąpiło aż 42 młodych aktorów.

Sztuce przypatrywali się: Wójt Andrzej Cieślak, ks. proboszcz Piotr Paweł Laskowski, Kierownik OPS Mirosława Dziadkiewicz, przedstawiciele fundacji „Memento Mori” i Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w składzie - Jarosław Wróblewski, Barbara Pszczółkowska i Katarzyna Szuflińska. Dzieci bardzo się starały, aby dobrze zaprezentować swoje umiejętności. Tego dnia miał do nich przyjść św. Mikołaj. W tę sympatyczną rolę wcielił się na zakończenie spotkania Wójt Gminy. Ale wcześniej Ks. Proboszcz pobłogosławił opłatki, odmówił okolicznościową modlitwę i wszyscy złożyli sobie życzenia. Dziękujemy Paniom prowadzącym świetlicę za piękne przygotowanie dzieci do Jasełek. Więcej o tym temacie- w grudniowym wydaniu Informatora Gminnego.

MŁ.