Już wkrótce - XXIV Finał WOŚP w Lesznie!

ostatnia zmiana: 07.12.2015

Informacja tekstowa dla osób niedowidzących, korzystających z czytnika:

XXIV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lesznie!

Już czternasty raz Gmina Leszno włącza się w ogólnopolskie granie na rzecz WOŚP – u. 10 stycznia zbierać będziemy środki dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.

Dołącz do nas - przyjdź na Finał!

Zapraszamy wszystkich do Świetlicy w Lesznie w dniu 10 stycznia 2016 roku o godzinie 1500. Będzie się działo: konkursy dla całych rodzin, spektakle komediowe, spektakle teatralne, pokazy taneczne, koncerty muzyczne i dużo dobrej zabawy!

Gwiazda wieczoru:

Zespół rockowy DeckOver…

… czyli energetyczna dawka hitów polskiego i światowego rocka  - granych w 100% na żywo!

Program artystyczny tradycyjnie przeplatany będzie sprzedażą gadżetów i przedmiotów  ofiarowanych przez sponsorów.

Zostań sponsorem!

I Ty możesz zostać sponsorem XXIV Finału WOŚP w Lesznie! Przekaż przedmiot do sprzedaży, który wesprze Orkiestrę.

Co to może być? Coś, co skusi uczestników Finału do wrzucenia jak największej kwoty do puszki WOŚP. Poza tym - granicą  jest tylko Twoja wyobraźnia!

Firmy i osoby pragnące swą ofiarnością, osobistym udziałem lub dobrym pomysłem wesprzeć naszą akcję prosimy o kontakt (Świetlica w Lesznie, ul. Szkolna 10, tel/fax (22) 725 80 91 w dniach wtorek – sobota godz. 1400 – 2000 ).

Światełko do nieba – zapłonie jak zawsze – o 20:00

Spędź z nami to najgorętsze, styczniowe popołudnie! Poczuj niesamowitą atmosferę radości dzielenia się  z innymi – i przy tym baw się dobrze wśród znajomych i sąsiadów!

Z gorącymi pozdrowieniami –

- Organizatorzy 24. Finału WOŚP w Lesznie