Koncert mikołajkowy w Świetlicy w Łubcu

ostatnia zmiana: 18.12.2015
 

Koncert mikołajkowy

W przeddzień mikołajek, 5 grudnia 2015 roku, w Świetlicy w Łubcu odbył się koncert mikołajkowy w wykonaniu dzieci uczęszczających na zajęcia muzyczne w świetlicy. Dzieci zaprezentowały różnorodne utwory grane na keyboardzie, przygotowane pod kierunkiem p. Ludwika Skrzypka. Gościnnie wystąpiły również uczennice Państwowej Szkoły Muzycznej w Sochaczewie grające na skrzypcach. Dziewczynki swoje pierwsze kroki w muzyce stawiały właśnie w Świetlicy w Łubcu. Na zaproszenie młodych muzyków oraz dyrektora świetlicy przybyli rodzice, radni naszej gminy oraz Wójt Gminy Leszno, p. Andrzej Cieślak, który ufundował upominki wszystkim występującym dzieciom, a także dzieciom zaangażowanym w wykonanie świątecznych dekoracji. Brawom i gratulacjom nie było końca. Część oficjalną zamknął słodki poczęstunek.

Dziękujemy entuzjastom muzyki za obecność w czasie koncertu oraz dopingowanie naszych dzieci w zdobywaniu kolejnych doświadczeń w grze na instrumentach klawiszowych.

S.R.

 


 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010