Koncert na Dzień Kobiet w Lesznie - relacja

ostatnia zmiana: 15.03.2018
 

Koncertowe świętowanie Dnia Kobiet stało się już tradycją naszej gminy. 10 marca w Świetlicy w Lesznie wystąpił „Big Band Błonie”. Zespół wraz solistami przedstawił ciekawy program artystyczny związany ze świętem pań.

Uroczyste spotkanie w lesznowskiej świetlicy rozpoczęło się o godz. 17:00. Wszystkich gości powitał Wójt Gminy Leszno Andrzej Cieślak wraz z Dyrektorem GOK Krystyną Ziubińską i Przewodniczącym Rady Gminy Lesławem Kuczyńskim. Wójt i Przewodniczący Rady złożyli serdeczne życzenia wszystkim paniom, a Dyrektor GOK złożyła życzenia panom, bowiem tego dnia przypadał właśnie Dzień Mężczyzn.

Big Band Błonie pod kierunkiem Jacka Potoła wprowadził publiczność w doskonały nastrój. Wraz zespołem wystąpiło kilku solistów. Byli to: Monika Boras, Roksana Maluchnik, Agnieszka Sztabnik, Krzysztof  Prusik i Waldemar Wiśniewski.

Artyści przedstawili wiązankę znanych i lubianych przebojów. Nie zabrakło także przedwojennej piosenki  pt. „Baby, ach te baby”. Ten prosty utwór wyraża właściwie wszystko – miłość do płci pięknej i kłopoty związane z tymi uczuciami, ale przede wszystkim to, że panie są niezbędne na świecie i bez nich nie uda się nic.

Na zakończenie spotkania Przewodniczący Rady Gminy wprowadził na salę imponujący tort z płonącymi flarami. Słodką niespodziankę podzielono pomiędzy przybyłych gości. Słodyczy nikomu nie zabrakło, tym bardziej że przygotowano także słodki poczęstunek złożony z ciast wypieczonych własnoręcznie przez panie z Lesznowskiego Klubu Seniora.

Wszystkim Paniom i Panom raz jeszcze życzymy wszystkiego najlepszego!  

Tekst i fot. M.Ł.

 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010