Konkurs "Pracuj Bezpiecznie"

ostatnia zmiana: 09.09.2016

W niedzielę 4 września w Lesznie odbył się XIII Festyn Gminny Pożegnanie Lata. Jedną z atrakcji imprezy był adresowany do rolników konkurs wiedzy z zakresu BHP „Pracuj Bezpiecznie”, zorganizowany przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz Urząd Gminy w Lesznie.

Celem konkursu było rozpowszechnianie wiedzy z zakresu ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych a tym samym zapobieganie wypadkom w gospodarstwach rolnych oraz zmniejszanie skutków degradacji środowiska naturalnego spowodowanej działalnością rolniczą. W konkursie wzięli udział rolnicy zarówno z gminy Leszno, jak i z gminy Kampinos.

Najlepsze wyniki wśród dwunastu uczestników uzyskali:

I Miejsce – Pan Kamil Wiśniewski

II Miejsce – Pan Włodzimierz Pytlakowski

III Miejsce – Pani Jolanta Wojcieska

Nagrody w konkursie zostały ufundowane przez KRUS i Wójta Gminy Leszno. Wszystkich, którzy swoją wiedzę z zakresu rolnictwa wykorzystują w codziennej praktyce, zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach .