Mikołajki już za nami!

ostatnia zmiana: 10.12.2018
 

Gminne Mikołajki w Lesznie sprawiły, że plac przed Urzędem Gminy jak co roku tętnił życiem. Na tych najmłodszych i troszkę starszych czekały specjalnie przygotowane atrakcje. Dzieci nie mogły narzekać na nudę. W dobrej zabawie nie przeszkadzał nawet chłód i wiatr.

Zgromadzonych na placu mieszkańców powitali Wójt Gminy Leszno Grzegorz Banaszkiewicz oraz Przewodniczący Rady Gminy Michał Dominiak. Główną atrakcją było spotkanie ze Świętym Mikołajem, który specjalnie dla naszych dzieci przyjechał prosto z Laponii. Żeby jednak wręczyć prezenty, najpierw musiał sprawdzić czy były grzeczne. Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami przygotowali szereg zadań, które dzieci musiały wykonać, by otrzymać prezent. Wśród nich znalazło się m.in. Mikołajowe Zagadki, zdobienie świątecznych pierników i ozdób czy też malowanie na płótnie.

Mikołajkowego wieczoru wszyscy okazali się być bardzo grzeczni i każdy otrzymał prezent oraz zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie. Mikołaj następnie pomknął odwiedzić inne dzieci. Na szczęście odwiedzi nas za rok.

Za pomoc w przygotowaniu wydarzenia dziękujemy: Świetlicy w Zaborowie, Świetlicy w Łubcu, Świetlicy w Czarnowie, Świetlicy w Lesznie, pomocnikom Świętego Mikołaja z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lesznie, Zaborowie i Czarnowie, firmie BioPlanet, Skynet, Cudotwórnia Events.

Zachęcamy do obejrzenia galerii.

 

Aleksandra Smolarek

 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010