Narciarski Rajd Szlakiem Powstańców Styczniowych 1863 r.

ostatnia zmiana: 09.01.2018
 

Narty biegowe z Powiatem Warszawskim Zachodnim !                  

 

W dniu 28 stycznia 2018, Powiat Warszawski Zachodni wraz z Parkiem Rozrywki Julinek, Gminą Leszno oraz Kampinoskim Parkiem Narodowym zaprasza miłośników sportów zimowych do udziału w  Narciarskim Rajdzie Szlakiem Powstańców Styczniowych 1863 r.

 

„Narciarski Rajd Szlakiem Powstańców Styczniowych 1863r na trwałe wpisał się do kalendarza imprez sportowo-rekreacyjnych Powiatu Warszawskiego Zachodniego”. 

 

Podobnie jak w edycjach poprzednich w tym roku organizatorzy wyznaczyli tę samą trasę czyli dwie pętle po 5,5 km. Całość będzie przebiegała szlakami turystycznymi Kampinoskiego Parku Narodowego, ze startem na terenie Parku Rozrywki Julinek, Julinek 1 Leszno k/Błonia. Udział w rajdzie jest bezpłatny. Liczba miejsc limitowana - 200 osób. Po zmaganiach sportowych, na uczestników czekają ognisko i ciepły poczęstunek.

 

W programie także pokazy historyczne grupy rekonstrukcyjnej z okresu Powstania Styczniowego. Organizatorzy zapewniają możliwość nieodpłatnego wypożyczenia 100 kompletów nart i butów, po wcześniejszej rezerwacji sprzętu (decyduje kolejność zgłoszeń). Po uprzednim procesie rejestracji można też wziąć udział w rajdzie z własnym sprzętem narciarskim.


Formularz uprawniający do udziału w rajdzie, regulamin oraz wypożyczalnia sprzętu sportowego, dostępna jest do pobrania na www.pwz.pl, oraz
na www.moczydloalpina.pl   po pobraniu wypełnione formularze wysyłamy na kampinos150@gmail.com tel. informacyjny 517 143 924.


Zapisy trwają do 19 stycznia ( jeśli limit 200 osób nie zostanie wcześniej wyczerpany ). W przypadku braku śniegu odbędzie się rajd Nordic Walking.

 

Dokumenty do pobrania:

2016 REGULAMIN UCZESTNICTWA W NARCIARSKIM RAJDZIE

Formularz Zgłoszeniowy

Oświadczenie dla małoleniego uczestnika / opiekuna

 

Trasa Rajdu:

 


 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010