Odbyła się XI Majówka Zaborowska

ostatnia zmiana: 27.06.2014

8 czerwca na terenie Zespołu Szkół Publicznych w Zaborowie już po raz 11. odbyła się Majówka Zaborowska - impreza integrująca środowisko lokalne. Te coroczne spotkania są doskonałą okazją do poznania szkoły w Zaborowie, zaprezentowania talentów uczniów, zaangażowania nauczycieli, rodziców i poznania partnerów szkoły. Podczas Majówki można było poznać zasady udzielania pierwszej pomocy, poszerzyć swoją wiedzę o Kampinoskim Parku Narodowym, obejrzeć niezwykłe doświadczenia chemiczne, wziąć udział w akcji „Uwolnij książkę”, obcować ze sztuką miejscowych artystów malarzy, poznać tajniki haftu i posłuchać muzyki w wykonaniu różnych zespołów. Dużym zainteresowaniem cieszyły się dmuchane zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa, konne przejażdżki, zjazd motocyklowy, występy cyrkowców, indyjski bilard – Carrom, stylizacja fryzur i formowanie naczyń z gliny. Rodzice zadbali o przygotowanie potraw z grilla i smacznych ciast. Fani sportu mieli okazję przeżywać sportowe zmagania naszych młodych piłkarzy z Zaborowianki, zobaczyć pokaz karate, podnoszenia ciężarów, a także uzyskać porady dietetyczne. W tych i wielu innych atrakcjach można było wziąć udział dzięki Wójtowi Gminy Leszno, Staroście Warszawskiemu  Zachodniemu, firmom Florimex, RSP Wyględy, Skynet, Helio, Delikatesy „Sokół”, Rensei Karate Dojo, NZOZ Medicor i Bankowi Spółdzielczemu w Sochaczewie.

Serdecznie zapraszamy na kolejną Majówkę Zaborowską!

Oto kilka zdjęć z tego wydarzenia: