Otwarte rozmowy pokoleniowe „Ogólnopolski Głos Profilaktyki”

ostatnia zmiana: 12.06.2014
 

„Ogólnopolski Głos Profilaktyki”

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego powiatu do udziału w projekcie edukacyjnym Komendy Głównej Policji pn. „Ogólnopolski Głos Profilaktyki”, w ramach którego 14 czerwca 2014 roku w Komendzie Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach przy ulicy Warszawskiej 276 przeprowadzone zostaną otwarte rozmowy pokoleniowe pn. „Głos o Profilaktyce”, do udziału w których serdecznie zapraszamy. 14 czerwca br. na terenie Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach przy ulicy Warszawskiej 276 odbędzie się spotkanie z mieszkańcami naszego powiatu w ramach projektu edukacyjnego Komendy Głównej Policji pn. „Ogólnopolski Głos Profilaktyki”. O godz. 15.00 zapraszamy na otwarte rozmowy pokoleniowe pn. „Głos o Profilaktyce”. Głównym celem powyższego przedsięwzięcia jest rozmowa na temat profilaktyki, jej słabych i mocnych stron, planów i oczekiwań społecznych oraz zachęcenie uczestników spotkania do przedstawiania własnych opinii na tematy dotyczące profilaktyki. Przesłaniem tego działania jest promowanie mody na życie wolne od uzależnień. Głównym punktem spotkania będzie „Zryw wolnych serc” przewidziany na godz. 16.00 realizowany w tym samym czasie i w tej samej formie w całym kraju, tj. przez 60 sekund kładąc prawą dłoń na sercu wybijamy wspólnie jego rytm. Rytm serc wolnych od uzależnień, przemocy i obojętności na drugiego człowieka. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców naszego powiatu, a w szczególności młodzież, do wzięcia udziału w „Ogólnopolskim Głosie Profilaktyki”.

 

Więcej informacji pod linkiem:

http://kppbabice.policja.waw.pl/portal/pwz/1/49117/Ogolnopolski_Glos_Profilaktyki.html


Z poważaniem

nadkom. Ewelina Gromek-Oćwieja

Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach

 

 

 

 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010