Piknik rodzinny - festiwal radości i uśmiechu

ostatnia zmiana: 29.06.2017
 

W sobotę, 24 czerwca w Lesznie odbył się Piknik rodzinny – festiwal radości i uśmiechu. Od godziny 12.00 na scenie odbywały się różnorodne występy. Wystąpili młodzi artyści ze świetlic w Lesznie, Łubcu i Zaborowie (muzycy i tancerze) oraz dzieci z naszej gminy trenujące taniec towarzyski w Błoniu. Zaprezentowały się także Lesznowska Orkiestra Dęta pod batutą Waldemara Rydla oraz Chór „Ballada” pod kierownictwem Bernarda Olosia. Na zakończenie wystąpił zespół „Nasza Paczka”, wykonujący znane i lubiane przeboje.

Uczestnicy festynu korzystali z licznych atrakcji, takich jak: małpi gaj, piłkarskie sumo, zorbing, kosmiczny trener. Dla najmłodszych przewidziano między innymi dmuchańce, malowanie twarzy, balonowe zawijaski i rozmaite animacje. Zgromadzeni na boisku przy ul. Szkolnej mogli wziąć udział w wielu konkursach i wygrać atrakcyjne nagrody, a także odwiedzić miasteczko rowerowe oraz stoisko ekologiczne „Kampinoskie bagna”.

Podczas imprezy rozegrano mecze piłki nożnej i piłki siatkowej, jak również zawody lekkoatletyczne – rzut oszczepem, pchnięcie kulą, rzut piłką lekarską.

Biblioteka Publiczna Gminy Leszno zorganizowała kiermasz książek oraz konkurs plastyczny, podczas którego uczestnicy wspólnie dekorowali pociąg złożony z pudełek.

Nie zabrakło także ogródka gastronomicznego oraz stoisk z gadżetami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami!

Foto: MŁ

 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010