Plac zabaw w Szymanówku

ostatnia zmiana: 07.12.2012

Otwarcie placu zabaw i rekreacji w Szymanówku

Dnia 21 listopada 2012r., został otwarty plac zabaw i rekreacji we wsi Szymanówek, który znajduje się na łące w pobliżu lasu (mapa, na której mogą Państwo sprawdzić, jak dojechać do placu zabaw dostępna poniżej, po kliknięciu na zdjęciu mapki). Miejsce to ma służyć rodzinnym spotkaniom plenerowym i wspólnemu biwakowaniu. Na placu otoczonym drewnianym ogrodzeniem jest wiata z ławeczkami oraz huśtawki, zjeżdżalnia, a także zewnętrzna siłownia: motyl, stepper, drążki do podciągania się i inne urządzenia rekreacyjne. W planach jest również wyposażenie placu w wodę, oświetlenie, monitoring, drążek do mocowania koni, bowiem w pobliżu jest wiele stajni i sporo osób w tym rejonie korzysta z uroków przejażdżek konnych. Teren pod potrzeby rekreacyjne mieszkańców powiatu został pozyskany od Agencji Nieruchomości Rolnych Skarbu Państwa. Wyposażenie placu finansowane jest ze środków Powiatu Warszawskiego Zachodniego i Lokalnej Grupy Działania „Między Wisłą a Kampinosem”.

Więcej informacji oraz zdęcia z uroczystości znajdą Państwo na stronie Powiatu Warszawskiego Zachodniego pod adresem: http://pwz.pl/156,1,1,dzie-latawca-w-powiecie,czytaj-wiecej.html#.UL3Y9-_cDsk