Podsumowanie 25. Finału WOŚP w gminie Leszno

ostatnia zmiana: 23.01.2017

W niedzielę 15 stycznia odbył się 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gmina Leszno z WOŚP zagrała już po raz 15. W tym roku odbyły się dwie imprezy – w Lesznie i w Zaborowie. Razem udało się zebrać 51.586 złotych, 25 euro i 5 dolarów australijskich. Zbiórce pieniędzy towarzyszyły różnorodne atrakcje. Nie mogło zabraknąć między innymi występów artystycznych w wykonaniu dzieci i młodzieży z naszej gminy. Darczyńcom bardzo dziękujemy za hojność, a wolontariuszom i organizatorom za poświęcony czas i wielkie zaangażowanie.

Wyniki zbiórki:

Leszno: 14 648 zł licytacje (w tym 433 zł ze sprzedaży książek); 18 746 zł, 25 euro, 5 dolarów australijskich – kwesta wolontariuszy

Zaborów: 8 411 zł (licytacje); 9 781 zł kwesta wolontariuszy

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie imprez w Lesznie:

Sponsorom: Wójtowi Gminy Leszno Panu Andrzejowi Cieślakowi, Radzie Gminy Leszno, Firmie Sprint Air, Panu Jakubowi Jabłońskiemu, Pani Iwonie Lewandowskiej, Świetlicy w Lesznie, Środowiskowemu Domowi Samopomocy w Łubcu, Firmie Explopedia z Grądów, Studiu Tatuażu „Venom Tattoo” z Płocka, OSP Leszno, Bibliotece Publicznej Gminy Leszno, Kawiarnii Dwie Babeczki, Księgarni Agrafka, Cateringowi „Kuch-Dar” z Błonia, Pani Dorocie Góreckiej – Radnej Powiatu Warszawskiego Zachodniego, Pani Grażynie Falkowskiej – Radnej Gminy Leszno, Państwu Annie i Rafałowi Szpinalskim, Pani Barbarze Pilińskiej, Pani Elżbiecie Wolskiej, Panu Sławomirowi Modzelewskiemu, Pani Małgorzacie Lanocie, Pan Michałowi Wołyńskiemu, Pani Lili Morkowskiej, Panu Marcinowi Mandesowi, Pani Alicji Kuczyńskiej, Pani Agnieszce Tarkowskiej, Pani Ewie Grot – Radnej Gminy Leszno, Oli Jeziorkowskiej. Wolontariuszom: Gabrieli Krupie, Julii Hałubickiej, Jakubowi Rybarczykowi, Mai Rybarczyk, Szymonowi Chłystowskiemu, Wiktorii Górniak, Andrzejowi Kroczewskiemu, Rafałowi Bartczakowi, Mikołajowi Nalewajce, Sebastianowi Michalskiemu, Hubertowi Jaczyńskiemu, Gabrieli Hebie, Natalii Strąkiewicz, Emmanuelowi Trojanowskiemu, Igorowi Lubańskiemu, Weronice Ploch, Natalii Szymańskiej, Klaudii Cendrowskiej, Oliwii Kucharskiej, Michałowi Mandesowi. Artystom: Grupom baletowej i tańca hip-hop ze Studia tańca TWIST, Formacjom tańca towarzyskiego FLEXI DANCE, grupom artystycznym z Publicznego Przedszkola im. Leśnych Skrzatów w Lesznie i Publicznego Przedszkola Przyjaciół Puszczy Kampinoskiej w Zaborowie, gitarzystom ze Świetlicy w Lesznie, Łódzkiej Rewii Pół żartem pół serio, Grupie artystycznej BEST

i w Zaborowie:

Panu Andrzejowi Cieślakowi Wójtowi Gminy Leszno, Pani Lilianie de Vacqueret Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych, Pani Katarzynie Oleksiewicz Dyrektor Przedszkola w Zaborowie, Pani Kai Kacie Dyrektor Świetlicy w Zaborowie, Duetowi Wiola i Dawid, Małym artystom ze szkoły i przedszkola, Pani Annie Połeć, Pani Renacie Rykowskiej, Pani Bogusławie Ciupa, Pani Monice Strakowskiej, Pani Wioletcie Dziedzic, Pani Agnieszce Zabłockiej, Panu Piotrowi Tomali i jego Zespołowi, Panu Tomaszowi Denisowi, Pani Iwonie Blank za upieczenie pięknych pierników, Pracownikom kuchni z Przedszkola w Zaborowie, Pani Mirosławie Pełch, Pani Grażynie Olesińskiej, Pani Renacie Latoszek, Panu Stefanowi Nowakowi, Darczyńcom, Pani Iwonie Lewandowskiej, Pani Grażynie Falkowskiej, firmie Skynet, NZOZ Medicor, Centrum Medyczno-Rehabilitacyjnemu Sorno, Pani Elżbiecie Ostrowskiej-Łysak, właścicielkom „Twojego Salonu” w Lesznie, właścicielom pizzerii „Roma” w Borzęcinie, Pani Darii Eliasińskiej, Pani Barbarze Zalewskiej, Pani Marii Szczepańskiej, Paniom z Przedszkola za pięknie wykonane rękodzieło artystyczne, Pani Jolancie Kajak z Body&Beauty w Zielonkach, Panu Pawłowi Połciowi, Pani Agnieszce Kajak, Państwu Alinie i Marcinowi Przyborskim, Radnym Gminy Leszno, Pani Genowefie Zwolińskiej, Pani Justynie Milej, Pani Sylwii Juchniewicz, Pani Sylwii Regulskiej, Pani Alinie Fryczyńskiej, Panu Michałowi Rzepce, Państwu Margaricie i Szymonowi Kulisiom, Pani Wiesławie Skłodowskiej, Pani Izabeli Malarowskiej, Pani Halinie Dąbrowskiej, Państwu Annie i Tomaszowi Wojtczakom, firmie Styrman, Pani Agnieszce Walczak, Państwu Małgorzacie i Krzysztofowi Poddenkom, Panu Michałowi Tołczykowi, Pani Teresie Osińskiej, Pani Agnieszce Regulskiej, Pani Martynie Witkowskiej, Wolontariuszom: Jakubowi Latoszkowi, Monice Majcher, Darii Milczarek, Kacprowi Ciupa, Andżelice Skoczylas, Martynie Szydłowskiej, Kacprowi Sokołowskiemu, wszystkim Rodzicom, którzy w różny sposób włączyli się w przygotowanie finału WOŚP w Zaborowie.

WOŚP 2017 W LESZNIE fot. Marcin Łada

WOŚP 2017 W ZABOROWIE fot. Michał Tołczyk