Podwórko NIVEA dostępne już wkrótce!

ostatnia zmiana: 20.08.2015

Szanowni mieszkańcy,

Dobiegł końca montaż zabawek na placu zabaw wygranym w konkursie organizowanym przez firmę NIVEA. Wykonawca dokonał odbioru technicznego urządzeń oraz nawierzchni i w dniu 19.08.2015r. przekazał Gminie Leszno teren placu zabaw. Już niedługo nasze pociechy będą mogły cieszyć się w pełni nowym miejscem zabaw, na którym znalazły się: zestaw kaskada, huśtawka wahadłowa, orle gniazdo, karuzela, huśtawka ważka, piaskownica, huśtawka na sprężynie, labirynt, tablica z obręczami, zjeżdżalnia z podejściem i przejściem rurowym, skakanka, ławeczki, stojak na rowery oraz kosze na śmieci. Zgodnie z porozumieniem Gminy Leszno z firmą NIVEA oraz warunkami gwarancji, od dnia przekazania placu zabaw do dnia 2.09.2015r. nie należy korzystać z zamontowanych urządzeń oraz wchodzić na nawierzchnię trawiastą. Zalecenia te wynikają z zachowania odpowiedniego czasu wiązania betonu oraz ukorzenienia się trawy. W związku z tym prosimy o niekorzystanie z placu zabaw przy ulicy Fabrycznej, a do czasu otwarcia zapraszamy rodziców wraz z dziećmi do zabawy na pozostałych placach zabaw.

podwórko nivea widziane od frontu

zabawka z podwórka nivea

rodzinne miejsce zabaw widzane z boku

huśtawka na placu zabaw nivea,