Powiatowa Liga Piłkarska - nowa edycja!

ostatnia zmiana: 05.04.2017
 

Powiatowa Liga Piłkarska czyli wiosenna kontynuacja amatorskiej rywalizacji w Piłkę Nożną 6-osobową! 
Czekamy na Was na boiskach w Zielonkach Parcele.

Uwaga! W nadchodzącej edycji wiosennej boiska będą dostępne w każdą niedzielę ale w różnych godzinach.  Godziny te podamy wkrótce. Edycja jesienna zgromadziła 16 drużyn z terenu Powiatu. System gry uzależniony będzie od liczby zgłoszonych drużyn. Udział w lidze jest bezpłatny a organizatorzy zapewniają obsługę sędziowską, prowadzenie klasyfikacji dla najlepszego strzelca i bramkarza oraz puchary i statuetki dla najlepszych drużyn. Poprzednie odsłony ligi miały wysoką frekwencję a uczestniczyli w niej piłkarze amatorzy z terenu całego powiatu warszawskiego zachodniego. Liczymy, że tym razem również do gry w piłkę nożną 6-osobową zgłosi się duża liczba zawodników. Powiat Warszawski Zachodni oraz GOSiR Stare Babice zapraszają do udziału w Powiatowej Lidze Piłkarskiej. Liga odbywać się będzie od 23 kwietnia 2017 w każdą kolejną niedzielę na boiskach GOSiR Stare Babice w miejscowości Zielonki Parcele przy ul. Zachodniej 2. 

Uczestnictwo: 
Druki zgłoszeniowe dla drużyn dostępne będą na www.gosirstarebabice.pl oraz www.pwz.pl w zakładce SPORT. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 14 kwietnia 2017 r. Udział osób nieletnich jest możliwy od 15 roku życia po pobraniu druków zgłoszeniowych i podpisaniu ich przez rodziców/prawnych opiekunów. 

Do zobaczenia!

Rosław Karpiński – Powiat Warszawski Zachodni

Druk zgłoszeniowy

Oświadczenie dla rodzica

Regulamin

 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010