Powiatowy Dzień Dziecka "Bezpieczny Uśmiech"

ostatnia zmiana: 27.05.2014
 

Zapraszamy wszystkie dzieci na obchody Powiatowego Dnia Dziecka z Komendą Powiatową Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego, które odbędą się 30 maja br. w godz. 10.00 - 14.00 przy komendzie w Starych Babicach.

Troszcząc się o bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców naszego powiatu zorganizowany zostanie przy współudziale Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego piknik dla dzieci pn. "BEZPIECZNY UŚMIECH".

 

Specjalnie dla dzieci przygotowaliśmy wiele atrakcji i zabaw. Podczas pikniku będzie można zobaczyć pokaz sprzętu oraz wyposażenie służb mundurowych i ratowniczych, przeprowadzony zostanie pokaz samoobrony, pokaz działań grupy szturmowej Policji, pokaz tresury psa oraz pokaz ratownictwa drogowego, podczas którego przedstawiona zostanie inscenizacja wypadku drogowego z pokazem zasad udzielania pierwszej pomocy. Dzieci będą mogły skorzystać z miasteczka ruchu drogowego oraz zapoznać się z pracą policjanta m. in. przewodników psów służbowych, którzy omówią zachowanie się dziecka podczas ataku psa. W obchodach Dnia Dziecka udział wezmą również przedstawiciele Straży Pożarnej, Pogotowia Ratunkowego, Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Warszawie.

W tym dniu przeprowadzona zostanie również Gra Miejska dla dzieci pod hasłem "Przyjaciel w Mundurze". Dla zwycięzców konkursów i zabaw czekają nagrody.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.
 
 
Z poważaniem
nadkom. Ewelina Gromek-Oćwieja
oficer prasowy
Komendy Powiatowej Policji
dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
z siedzibą w Starych Babicach 

 

Zapraszamy wszystkie dzieci na obchody Powiatowego Dnia Dziecka z Komendą Powiatową Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego, które odbędą się 30 maja br. w godz. 10.00 - 14.00 przy komendzie w Starych Babicach.
Troszcząc się o bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców naszego powiatu zorganizowany zostanie przy współudziale Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego piknik dla dzieci pn. "BEZPIECZNY UŚMIECH".
Specjalnie dla dzieci przygotowaliśmy wiele atrakcji i zabaw. Podczas pikniku będzie można zobaczyć pokaz sprzętu oraz wyposażenie służb mundurowych i ratowniczych, przeprowadzony zostanie pokaz samoobrony, pokaz działań grupy szturmowej Policji, pokaz tresury psa oraz pokaz ratownictwa drogowego, podczas którego przedstawiona zostanie inscenizacja wypadku drogowego z pokazem zasad udzielania pierwszej pomocy. Dzieci będą mogły skorzystać z miasteczka ruchu drogowego oraz zapoznać się z pracą policjanta m. in. przewodników psów służbowych, którzy omówią zachowanie się dziecka podczas ataku psa. W obchodach Dnia Dziecka udział wezmą również przedstawiciele Straży Pożarnej, Pogotowia Ratunkowego, Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Warszawie.
W tym dniu przeprowadzona zostanie również Gra Miejska dla dzieci pod hasłem "Przyjaciel w Mundurze". Dla zwycięzców konkursów i zabaw czekają nagrody.
Wszystkich serdecznie zapraszamy.
Z poważaniem
nadkom. Ewelina Gromek-Oćwieja
oficer prasowy
Komendy Powiatowej Policji
dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
z siedzibą w Starych BabicachZapraszamy wszystkie dzieci na obchody Powiatowego Dnia Dziecka z Komendą Powiatową Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego, które odbędą się 30 maja br. w godz. 10.00 - 14.00 przy komendzie w Starych Babicach.
Troszcząc się o bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców naszego powiatu zorganizowany zostanie przy współudziale Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego piknik dla dzieci pn. "BEZPIECZNY UŚMIECH".
 

Specjalnie dla dzieci przygotowaliśmy wiele atrakcji i zabaw. Podczas pikniku będzie można zobaczyć pokaz sprzętu oraz wyposażenie służb mundurowych i ratowniczych, przeprowadzony zostanie pokaz samoobrony, pokaz działań grupy szturmowej Policji, pokaz tresury psa oraz pokaz ratownictwa drogowego, podczas którego przedstawiona zostanie inscenizacja wypadku drogowego z pokazem zasad udzielania pierwszej pomocy. Dzieci będą mogły skorzystać z miasteczka ruchu drogowego oraz zapoznać się z pracą policjanta m. in. przewodników psów służbowych, którzy omówią zachowanie się dziecka podczas ataku psa. W obchodach Dnia Dziecka udział wezmą również przedstawiciele Straży Pożarnej, Pogotowia Ratunkowego, Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Warszawie.

W tym dniu przeprowadzona zostanie również Gra Miejska dla dzieci pod hasłem "Przyjaciel w Mundurze". Dla zwycięzców konkursów i zabaw czekają nagrody.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

 
 
Z poważaniem
nadkom. Ewelina Gromek-Oćwieja
oficer prasowy
Komendy Powiatowej Policji
dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
z siedzibą w Starych Babicach 

 

 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010