Powiatowy Dzień Dziecka "Bezpieczny Uśmiech"

ostatnia zmiana: 27.05.2014

Troszcząc się o bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców naszego powiatu zorganizowany zostanie przy współudziale Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego piknik dla dzieci pn. "BEZPIECZNY UŚMIECH".

Specjalnie dla dzieci przygotowaliśmy wiele atrakcji i zabaw. Podczas pikniku będzie można zobaczyć pokaz sprzętu oraz wyposażenie służb mundurowych i ratowniczych, przeprowadzony zostanie pokaz samoobrony, pokaz działań grupy szturmowej Policji, pokaz tresury psa oraz pokaz ratownictwa drogowego, podczas którego przedstawiona zostanie inscenizacja wypadku drogowego z pokazem zasad udzielania pierwszej pomocy. Dzieci będą mogły skorzystać z miasteczka ruchu drogowego oraz zapoznać się z pracą policjanta m. in. przewodników psów służbowych, którzy omówią zachowanie się dziecka podczas ataku psa. W obchodach Dnia Dziecka udział wezmą również przedstawiciele Straży Pożarnej, Pogotowia Ratunkowego, Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Warszawie.

W tym dniu przeprowadzona zostanie również Gra Miejska dla dzieci pod hasłem "Przyjaciel w Mundurze". Dla zwycięzców konkursów i zabaw czekają nagrody.

z siedzibą w Starych Babicach

dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
z siedzibą w Starych BabicachZapraszamy wszystkie dzieci na obchody Powiatowego Dnia Dziecka z Komendą Powiatową Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego, które odbędą się 30 maja br. w godz. 10.00 - 14.00 przy komendzie w Starych Babicach.

z siedzibą w Starych Babicach