Ruszyły zapisy na rajd nordic walking - V Cross z historią w tle

ostatnia zmiana: 06.04.2018

Szanowni Państwo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społeczności Nordic Walking postanowiliśmy w tym jubileuszowym roku dołączyć do programu Rajd. Zapisy rozpoczęte! Liczba miejsc ograniczona!

Rejestracja przez stronę V Biegu Pamięci Żołnierzy Grupy Kampinos Armii Krajowej (Numery 321-370). Należy wybrać opcję Rajd NW. Koszulka i medal dla uczestników Rajdu NW będą takie same jak w V Biegu Pamięci Żołnierzy Grupy Kampinos Armii Krajowej. Nie przewidujemy rywalizacji sportowej podczas Rajdu NW.

Regulamin i oświadczenia do pobrania:

Regulamin Rajdu Nordic Walking

Oświadczenia Uczestnika imprezy biegowo-historycznej „Cross z historią w tle”

Oświadczenia Rodzica lub Opiekuna prawnego o zdolności dziecka do udziału w rajdzie Nordic Walking organizowanym podczas imprezy „Cross z historią w tle”

Od 16 kwietnia będzie można zapisać dziecko na V Małe Biegi Pamięci Żołnierzy Grupy Kampinos AK w szkołach i przedszkolach Gminy Leszno.

Regulamin i oświadczenia do pobrania:

Regulamin V Małe Biegi Pamięci Żołnierzy Grupy Kampinos AK

Oświadczenia Rodzica lub Opiekuna prawnego o zdolności dziecka do udziału w biegu organizowanym podczas imprezy biegowo-historycznej „Cross z historią w tle” - roczniki 2012-2016

Oświadczenia Rodzica lub Opiekuna prawnego o zdolności dziecka do udziału w biegu organizowanym podczas imprezy biegowo-historycznej „Cross z historią w tle” - roczniki 2002-2011

Szczegóły na www.crosszhistoria.pl