Relacja z II Maratonu Mikołajkowego Zumba Fitness

ostatnia zmiana: 15.12.2014

Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim uczestniczkom naszego II Mikołajkowego Maratonu Zumba Fitness za tak liczne przybycie, wytrwałość, za wspaniałą wspólną zabawę i niezwykłą atmosferę!

Składam również ogromne podziękowania instruktorom: Marcie Gontarek, Alesi Turonak i Kai Sońta za  profesjonalnie i żywiołowo poprowadzoną imprezę, oraz mnóstwo pozytywnej energii. Szczególne wyrazy wdzięczności chciałabym przekazać Panu Andrzejowi Cieślakowi Wójtowi Gminy Leszno za objęcie honorowym patronatem naszego Maratonu oraz ufundowanie nagrody głownej w loterii, którą był Boombox marki Philips.

Pani Krystynie Ziubińskiej Dyrektorce Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznie także należą się podziękowania za życzliwość, zrozumienie i ogromne wsparcie w przygotowaniu naszego Mikołajkowego Maratonu.

Mamy nadzieję, że już niedługo spotkamy się na kolejnym udanym Maratonie Zumba Fitness w równie przemiłej atmosferze.

Elżbieta Gładkowska-Kruijsse

Studio Tańca i Ruchu „TWIST”