Relacja z XXIII Finału WOŚP w Lesznie

ostatnia zmiana: 27.01.2015
 

Trzynasta kwesta na rzecz WOŚP-u  w Lesznie  już za nami. Zebraliśmy 13.680 złotych, 2000 węgierskich forintów i 13,59 euro. Na tą kwotę składa się kwesta wolontariuszy, licytacje (4.919 zł.) i strażacka grochówka (742 zł.)Wszystkim wolontariuszom serdecznie dziękujemy za dobre serce i chęć pomocy innym. Dziękujemy Gabrysi Krupie (I miejsce w zbiórce), Weronice Ploch (II miejsce),  Julii Hałubickiej (III miejsce), Izabeli Wojtyle, Paulinie Czyrce, Mai Morkowskiej, Patrykowi Tomaszewskiemu, Jakubowi  Ojdymowi, Wiktorii Górniak, Dagmarze Mikołajczyk, Arturowi Wojtyle, Alicji Nalewajko, Norbertowi Kamińskiemu, Izabeli Maciejewskiej, Roksanie Lebiodzie, Agacie Nowickiej, Jędrzejowi Dybasiowi, Laurze Przyżyckiej i Aleksandrze Bluszcz. Pragniemy gorąco podziękować uczestnikom naszej orkiestrowej imprezy za udział w licytacjach i zakup różnych artykułów podarowanych przez naszych sponsorów i darczyńców, którymi są:

 

 • Wójt Gminy Leszno - Pan Andrzej Cieślak,
 • W-ce Wójt Gminy Leszno - Pan Grzegorz Banaszkiewicz,
 • Świetlica w Lesznie,
 • Środowiskowy Dom Samopomocy w Łubcu,
 • Ochotnicza Straż Pożarna w Lesznie,
 • Zespół Sportowo Rekreacyjny w Lesznie,
 • Firma Smoke Story  Group,
 • Firma Flexi Dance,
 • Pani Dorota Górecka, radna PWZ,
 • Państwo Bożena i Mirosław Śliwińscy,
 • Państwo  Anna i Rafał Szpinalscy,
 • Pan Wiesław Kitajewski,
 • Pan Marcin Mandes,
 • Pan Piotr Kroczewski,
 • Pani Lila Morkowska,
 • Pani Elżbieta Wolska,
 • Pani Małgorzata Lanota,
 • Pan Michał Wołyński,
 • Pan Paweł Tuszyński, fotograf.

 

Specjalne podziękowania kierujemy do naszych sponsorów oraz wykonawców programu artystycznego. Na scenie tym razem rozbrzmiewało  rockendrolem, muzyką włoską, nutami latynoamerykańskimi, muzyką disco-polo oraz utworami znanych wykonawców w nowych aranżacjach. Uzupełnieniem występów muzycznych, wokalnych  i tanecznych były pięknie przygotowane spektakle teatralne i dobry humor grupy artystycznej Best.

 

 • W orkiestrowym programie artystycznym wystąpili:
 • Lesznowski Chór '"Ballada" pod kier. Bernarda Olosia,
 • Grupa taneczna początkująca i zaawansowana ze Świetlicy w Lesznie pod kier. Adriana Kaweckiego,
 • Grupa taneczna początkująca z Zaborowa pod kier. Margarity Zvanowej  i Szymona Kulisia,
 • Grupa taneczna zaawansowana z Zaborowa pod kier. Michała Rzepki,
 • Grupa taneczna Seniorów  pod kierunkiem Szymona Kulisia,
 • Zespół muzyczny BEFORE,
 • grupa artystyczna z Przedszkola nr 1 w Lesznie,
 • grupa teatralna z ZSP w Lesznie pod kier. Ewy Skórskiej,
 • młodzi gitarzyści ze Świetlicy w Lesznie pod kier. Andrzeja Kowalskiego,
 • Zespół muzyczny Dynamic.

 

Program artystyczny zwieńczyło "Światełko do nieba" ufundowane przez Pana Wójta Gminy Leszno. Cały wysiłek wielu osób zaangażowanych w nasze orkiestrowe dzieło niech będzie cząstką tego, co udało się uzyskać fundacji Jurka Owsiaka na podtrzymaniem standardów leczenia na oddziałach pediatrycznych i godną opiekę medyczną seniorów.

                Pozdrawiamy fanów WOŚP-u  i do zobaczenia za rok!

 


 
 

Szybki kontakt

 • Al. Wojska Polskiego 21
 • 05-084 Leszno
 • tel. 22 725 80 05
 • fax. 22 725 85 52
 • email: urzad@gminaleszno.pl
 • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
 • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010