RENSEI zwycięża klasyfikację medalową Mazowieckiej Ligi Karate WKF

ostatnia zmiana: 21.12.2017
 

  16 grudnia 2017 w Chynowie, 25 zawodniczek i zawodników naszego klubu wzięło udział w ostatniej już w tym roku - V kolejce Mazowieckiej Ligi Karate WKF. Żaden nasz zawodnik nie wrócił do domu bez medalu. Po raz trzeci z rzędu wygraliśmy klasyfikację medalową. Wywalczyliśmy 37 medali: 15 złotych, 13 srebrnych i 9 brązowych.

Jednocześnie zakończyły się tegoroczne rozgrywki Mazowieckiej Ligi Karate WKF 2017. RENSEI został zwycięzcą klasyfikacji medalowej! Nasi zawodnicy zdobyli w sumie 58 złotych, 35 srebrnych i 31 brązowych medali. Do końca też walczyliśmy w klasyfikacji punktowej (każdy start i zajęte miejsce w zawodach było odpowiednio punktowane), a dzięki licznej reprezentacji RENSEI w zawodach w Warszawie, Zaborowie i Chynowie, do końca zawodów nie było wiadomo, kto ją wygra. Ostatecznie punktowo zajęliśmy 2. miejsce i napędziliśmy stracha faworytom rozgrywek, a jednocześnie zwycięzcom tej klasyfikacji ATEMI Warszawa. Dziękujemy zawodnikom za udział w Lidze i gratulujemy wspaniałych osiągnięć. Teraz czekamy na powołania naszych zawodników do Kadry Mazowsza, a już w styczniu zaczynamy MLK- 2018. Liczymy na równie wysoką frekwencję zawodników!

Na koniec chcielibyśmy serdecznie podziękować tym, którzy nas wspierają, pomagają, kibicują. Jeśli jeszcze się wahacie, informujemy, że w każdej chwili możecie do nas dołączyć!

Wszystkim naszym kibicom, znajomym, przyjaciołom życzymy zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2018 Roku.

Oss!

Wyniki:

Złote medale wywalczyli:
2 x Karolina Dzienkowska,
2 x Jakub Dobrzyński,
2 x Jakub Klepacki,
2 x Kasper Szubski,
2 x Alicja Bartosik,
2 x Jakub Kęsicki,
Kamil Wojtkowski,
Michalina Wojtkowska,
Krystian Krzywicki.

Srebrne medale wywalczyli:
2 x Weronika Dzwonkowska,
2 x Hanna Wereska,
2 x Kasia Przybylińska,
Marysia Woszczenko,
Jan Kacperski,
Bartosz Ciostek,
Krystian Krzywicki,
Natalia Kęsicka,
Kaja Garaj,
Maria Jakubik.

Brązowe medale wywalczyli:
Dawid Krzywicki,
Dawid Ciostek,
Aleksander Florczak,
Bartosz Ciostek,
Natalia Kęsicka,
Filip Zając,
Helena Szłyk,
Juliusz Szłyk,
Gustaw Szłyk

 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010