Przedszkole w Lesznie

ostatnia zmiana: 29.08.2014
 

Tegoroczny początek roku szkolnego to czas zmian dla Publicznego Przedszkola Nr 1 w Lesznie im. Leśnych Skrzatów. Na początku lipca br. firma HEGOR Sp. z o. o., wyłoniona w drodze przetargu nieograniczonego, rozpoczęła I etap inwestycji „Rozbudowa i modernizacja budynku przedszkola w Lesznie”. W ramach I etapu wykonano kompleksową modernizację sal dydaktycznych, mającą na celu nie tylko podniesienie estetyki obiektu, ale też standardu użytkowania. Prace objęły wymianę instalacji elektrycznych, centralnego ogrzewania i wodno- kanalizacyjnych w istniejącej południowej części budynku.  Sale dydaktyczne oraz korytarz zyskały nowy wygląd - wykonano nowe posadzki, gładzie oraz malowanie ścian, w łazienkach wykonano nową glazurę oraz terakotę, zamontowano nową armaturę łazienkową, zainstalowano nowe grzejniki oraz oświetlenie. W dalszym ciągu trwają prace wykończeniowe w nowo wybudowanej sali dydaktycznej, wykonywanie elewacji skrzydła południowego oraz przygotowania do montażu konstrukcji dachu nad istniejącą częścią przedszkola. Dzięki zaangażowaniu oraz doskonałej organizacji pracy wykonawcy robót, możliwe jest rozpoczęcie zajęć dydaktycznych wraz z początkiem września 2014r. Niestety nie jesteśmy w stanie uniknąć pewnych niedogodności, które mogą wystąpić przy przeprowadzeniu tak dużej inwestycji.

 

 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010