Rozstrzygnięcie konkursu „Moja mała ojczyzna”

ostatnia zmiana: 08.06.2017

Rozstrzygnięto konkurs fotograficzny „Moja mała ojczyzna”. Konkurs honorowym patronatem objął Wójt Gminy Leszno Andrzej Cieślak.

Zdjęcia oceniane były w trzech kategoriach – portret, rodzina oraz natura.

W kategorii „Portret” I miejsce zajęli Alicja Topór ze zdjęciem „Szczotko, szczotko, ej szczoteczko” oraz Igor Zapadka „Ja i mój dom”. Drugą nagrodę otrzymała Julia Kubicka i jej fotografia „Perfekcyjna mama”, zaś trzecie miejsce zajęła Aleksandra Zientarska „Nocna Księżniczka”.

W kategorii „Rodzina” komisja przyznała nagrodę Klaudii Cendrowskiej i jej zdjęciu „Rodzinny Kosmos”.

Najwięcej nagród przyznano w kategorii „Natura”. Pierwsze miejsce zajęli Michał Zbińkowski „W zgodzie z naturą” oraz Aleksandra Kuźmińska „Promyk radości”. Nagrodę za drugie miejsce komisja przyznała Karolinie Stańczykowskiej „Pigwowiec”, Dominice Papiernik „Skwerek”, a także Natalii Sokołowskiej „Tajemniczy ogród”. Trzecie miejsce zajęła Aleksandra Sieklicka, która wykonała zdjęcie „Ogród”. Komisja przyznała również jedno wyróżnienie w tej kategorii, które przypadło Paulinie Michalskiej za zdjęcie „Pszenica”.

Zapraszamy na wystawę prac w godz. 10-15.00 w dn. 11.06 (niedziela) w Julinku. Po wystawie odbędzie się wręczenie nagród i wyróżnień.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!