Ruszyły prace przy budowie Centrum Rekreacyjno-Rozrywkowego w Julinku!

ostatnia zmiana: 21.11.2014

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, iż otrzymaliśmy bardzo pozytywne wiadomości dotyczące naszej gminy. Inwestor, jednocześnie właściciel bazy Julinek czyli ZPR Express sp. z o.o.   poinformował nas o rozpoczęciu prac nad projektem o którym już Państwa  informowaliśmy.  Inwestycja pod nazwą  „Centrum Rekreacyjno Rozrywkowe – Julinek”  która jest pierwszym etapem zadania w ramach którego powstanie również docelowo Zagroda Pokazowa  Zwierząt KPN,  będzie obejmowała między innymi, zgodnie z otrzymaną informacją:

- otwarcie Wystawy Sztuki Cyrkowej;

- otwarcie parku linowego - 6 tras, 117 przeszkód (trasa maluch, dziecięca, dwie łatwe trasy, jedna trudna, trasa tyrolkowa) – największy Park Linowy w woj. Mazowieckim;

- mini golf – na powierzchni 1000 m2, 18 torów;

- wypożyczalnia rowerów – 34 rowerów;

- wypożyczalnia nart biegowych – 35 sztuk nart biegowych;

- strefa zabawy dla dzieci: plac zabaw, dmuchańce, zorbing, wielka trampolina, kule sferyczne, kule wodne;

- imprezy plenerowe – Dzień Pieroga, Rajd Rowerowy, Rajd Narciarski, zakończenie Lata z Polo TV.

W styczniu 2015 roku zostanie oddana do użytku Mała Arena która została odrestaurowana, zachowując dotychczasowy charakter. Organizowane będą między innymi imprezy okolicznościowe i uroczystości, koncerty itp. Dodatkowo obecnie prowadzony jest remont Sali Gimnastycznej w której od 1 grudnia 2014 roku będzie ponownie urzędować Państwowa Szkoła Cyrkowa

Planowane oficjalne otwarcie Centrum Rekreacyjno – Rozrywkowego „Julinek” koniec kwietnia 2015.

Stan zaawansowania prac na dzień 21.11.2014r.: