Sportowe osiągnięcia uczniów Zespołu Szkół Publicznych w Lesznie

ostatnia zmiana: 20.05.2016
 

Przedstawiamy wyniki uczniów Zespołu Szkół Publicznych w Lesznie w zawodach sportowych w roku szkolnym 2015/16.

SZKOŁA PODSTAWOWA             

Finał powiatowych indywidualnych biegów przełajowych w ramach MIMSz

Klasy IV

Julia Kowalczyk – I miejsce

Oliwia Sokół – II miejsce

Aleksandra Sokół – III miejsce

Klasy V

Gabrysia Burakowska – VIII miejsce

Bohdan Mudry – XIII miejsce

Klasy VI

Kamil Zwoliński – V miejsce

 

II miejsce w finale powiatowych zawodów w biegach przełajowych dziewcząt

IV miejsce w finale powiatowych zawodów w biegach przełajowych chłopców

 

Finał międzypowiatowych indywidualnych biegów przełajowych

VI miejsce – Oliwia Sokół

X miejsce – Julia Kowalczyk

XVI miejsce – Kamil Zwoliński

 

I miejsce w Finale Powiatowych Zawodów w Tenisie Stołowym Dziewcząt

III miejsce w Finale Powiatowych Zawodów w Tenisie Stołowym Chłopców

V miejsce w Finale Międzypowiatowych Zawodów w Tenisie Stołowym Dziewcząt

II miejsce w finale powiatowych zawodów w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

 

GIMNAZJUM

Finał powiatowych indywidualnych biegów przełajowych w ramach MIMSz

Klasy I

Daria Bany – I miejsce

Kinga Ziółkowska – IV miejsce

Wiktoria Wisnowska – VI miejsce

Karolina Grzeszczuk – VII miejsce

Angelika Burakowska – XI miejsce

Sebastian Michalski – XII miejsce

Klasy II

Edyta Jędraszko – II miejsce

Mikołaj Jaźwiński – III miejsce

Klasy III                               

Kamil Zieliński – II miejsce

Milena Pieniak  – II miejsce

Maja Morkowska – III miejsce

 

I miejsce w finale powiatowych zawodów w biegach przełajowych dziewcząt

II miejsce w finale powiatowych zawodów w biegach przełajowych chłopców

 

Finał międzypowiatowych indywidualnych biegów przełajowych – awans na Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

III miejsce – Milena Pieniak

V miejsce – Daria Bany

VII miejsce – Kinga Ziółkowska

VI miejsce – Maja Morkowska

IX miejsce – Edyta Jędraszko

X miejsce – Mikołaj Jaźwiński

XIII miejsce – Kamil Zieliński

XV miejsce – Karolina Grzeszczuk

 

I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Halowej Gimnazjum Chłopców Mazovia

I miejsce w Finale Powiatowych Zawodów w Tenisie Stołowym Dziewcząt

II miejsce w Finale Powiatowych Zawodów w Tenisie Stołowym Chłopców

IV miejsce w Finale Międzypowiatowych Zawodów w Tenisie Stołowym Dziewcząt

I miejsce w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej Halowej Chłopców

II miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców Mazovia

Nagroda indywidualna dla Wojtka Nowickiego – najlepszego zbijającego

 

II miejsce w finale powiatowych zawodów w Unihokeja Chłopców

 

Powiatowy Finał Lekkiej Atletyki Indywidualnej Gimnazjum

Klasa I–II dziewczynki

300 m Kinga Ziółkowska – II miejsce

600 m

Daria Bany – II miejsce

Edyta Jędraszko – VI miejsce

Skok w dal Anna Oleksiewicz – III miejsce

Pchnięcie kulą 3kg Natalia Strąkiewicz – II miejsce

Sztafeta 4x100 m – III miejsce

Wiktoria Wisnowska

Kinga Ziółkowska                                                          

Zuzia Krzywiec

Daria Bany          

Klasa I–II chłopcy

100 m Krzysztof Zbińkowski

Klasa I–II chłopcy

100 m    Krzysztof Zbińkowski – IV miejsce

300 m    Przemek Lipiński – VI miejsce

1000 m Mikołaj Jaźwiński – VI miejsce

Skok w dal Sebastian Więckowski – I miejsce

IV miejsce

300 m Przemek Lipiński – VI miejsce

1000 m Mikołaj Jaźwiński – VI miejsce

Skok w dal Sebastian Więckowski – I miejsce

Pchnięcie kulą 4kg         

Rafał Flont – III miejsce

Patryk Bartkiewicz – V miejsce

Maksym Sujkowski – VI miejsce

Sztafeta 4x100m IV miejsce:

Krystian Balcerzak

Przemek Lipiński                                                           

Krzysztof Zbińkowski

Sebastian Więckowski

Klasa III dziewczynki

Klasa III dziewczynki

100 m Maja Szewczak – V miejsce

200 m Agnieszka Grzelak – IV miejsce

400 m

Maja Morkowska – II miejsce

Weronika Derlecka – V miejsce

Klaudia Rogowska – VI miejsce

800 m

Milena Pieniak – III miejsce

Sara Górska – VI miejsce

Sztafeta 4x100m – III miejsce   

Alicja Urbańska               

Joanna Winnicka                                            

Weronika Derlecka

Weronika Palacz

Sztafeta olimpijska – I miejsce

800 m – Maja Morkowska

400 m – Milena Pieniak                               

200 m – Agnieszka Grzelak

100 m – Maja Szewczak

Klasa III chłopcy

100 m

Wojtek Nowicki – III miejsce

Karol Nowicki – IV miejsce

200 m Kuba Zalewski – II miejsce

400 m

Seweryn Szczepanek – II miejsce

Patryk Kęzik – III miejsce

Mateusz Pilsak – IV miejsce

800 m

Jan Nowicki – I miejsce

Szymon Matuszewski – II miejsce

Adrian Zwoliński  – V miejsce

1500 m

Kamil Zieliński – I miejsce

Szymon Brzozowski – II miejsce

Adam Poddenek – IV miejsce

Sztafeta 4x100 m – III miejsce

Mateusz Pilsak                                

Wojtek Nowicki                                             

Patryk Kęzik

Karol Nowicki

Sztafeta olimpijska – I miejsce

800 m – Szymon Matuszewski

400 m – Jan Nowicki                                     

200 m – Jakub Zalewski

100 m – Maciej Kosakowski

 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010