Sukcesy naszych gimnazjalistów

ostatnia zmiana: 21.01.2014

11 stycznia br. w Gimnazjum w Płochocinie odbył się X Międzyszkolny Konkurs Recytatorski im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowania poezją, kształtowanie wrażliwości na słowo poetyckie oraz doskonalenie umiejętności recytatorskich. Uczestnikami konkursu byli uczniowie z kilku gimnazjów naszego regionu. Również nas nie mogło tam zabraknąć!
Warto było – WYGRALIŚMY!!!
Uczennica klasy IIIa Joanna Zawadzka
zajęła pierwsze miejsce, recytując ,,Rozmowę liryczną” oraz ,,Sprawozdanie z raju”,

natomiast wyróżnienia otrzymali Gabriela Teodorczuk i Wiktor Bargieł – uczniowie z klasy IIc, którzy przedstawili następujące utwory: ,,Satyra na bożą krówkę”, ,,Sprawiedliwość”, ,,Klient wymarzony” i ,,Ja ciebie kocham!”.
Stroną merytoryczną zajęła się Pani Sylwia Walicka.

,,Poezja z kropli rosy czyni diament!”, więc czytajmy i piszmy wiersze!

Gratulujemy sukcesów!!!

ZSP Leszno