Turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Leszno

ostatnia zmiana: 04.07.2013

Turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Leszno

W dniu 29 czerwca br. na stadionie w Lesznie odbył się turniej piłki nożnej dla rocznika 1997 o Puchar Wójta Gminy Leszno, w którym udział wzięły cztery drużyny: MKS ZNICZ Pruszków, KS PARTYZANT Leszno, UKS CEZAR Konstancin, KS BZURA Chodaków. Po wyrównanych, zaciętych i stojących na dobrym poziomie meczach pierwsze miejsce zajęła drużyna KS Partyzant Leszno, drugie UKS Cezar Konstancin, trzecie MKS Znicz Pruszków i czwarte KS Bzura Chodaków. Wyróżniono indywidualnie trzech zawodników: królem strzelców został Łukasz Gospodarczyk - UKS Cezar Konstancin, najlepszym bramkarzem - Bartłomiej Bany - KS Partyzant Leszno, a najlepszym zawodnikiem - Damian Bieniak - UKS Cezar Konstancin.

Skład drużyny juniorów młodszych Partyzanta Leszno:

Bany Bartłomiej, Draganiak Piotr, Chrzanowski Jakub, Ploch Hubert, Połeć Bartłomiej, Piętka Daniel, Kanabus Dominik, Pęter Adrian, Pieńkos Jakub, Grzywiński Karol, Fibik Krystian, Lipiński Marcin, Tomaszewski Patryk.