Turniej Piłki Nożnej klas 1-3 SP MAZOVIA CUP

ostatnia zmiana: 21.05.2014

W sobotę 17 maja 2014 r. Gmina Leszno gościła 6 zespołów piłkarskich na Turnieju Piłki Nożnej klas 1-3 SP MAZOVIA CUP, organizowanym w ramach SGZM. Po kilku godzinach sportowych zmagań zwyciężyła drużyna z Nowej Wsi (Gmina Michałowice), II miejsce zasłużenie wywalczyli chłopcy z Milanówka, III miejsce zajął zespół z Nadarzyna. Gospodarze byli gościnni zajmując miejsca: 4 Zaborów i 5 Leszno. 6 pozycja przypadła drużynie z Bieniewic - Gmina Błonie. Najlepszym zawodnikiem Turnieju został jednogłośnie Filip Zwoliński z Leszna, który pomimo swoich 8 lat zachwycił nieprzeciętnym talentem i umiejętnościami. Najskuteczniejszym bramkarzem został Igor Kordaczuk - zawodnik z Nowej Wsi. Serdecznie gratulujemy! Ku pokrzepieniu serc wszyscy zjedli pizzę i słodkiego wafelka. Zwycięskie drużyny otrzymały medale i puchary oraz markowe piłki i drobne upominki. Indywidualni zwycięzcy otrzymali statuetki oraz nagrody rzeczowe. Dziękujemy za świetną zabawę i zapraszamy za rok:)