Turniej siatkówki o Puchar Wójta Gminy Leszno

ostatnia zmiana: 17.12.2018

W niedzielę, 9 grudnia w Zespole Sportowo-Rekreacyjnym w Lesznie odbył się Turniej siatkówki o Puchar Wójta Gminy Leszno Grzegorza Banaszkiewicza. Zawody objęła patronatem Iwona Lewandowska, była reprezentantka pierwszoligowego AZS Warszawa, następnie trenowała młode pokolenie siatkarek w Lesznie i Pruszkowie.

W turnieju zmierzyły się cztery siedmioosobowe drużyny. Rozgrywki prowadzone były systemem „każdy z każdym”. Zwycięzców nagrodziliśmy pucharami. Nagrodę MVP – najlepszego zawodnika turnieju przyznano Krzysztofowi Godlewskiemu z drużyny Mix 18.

I miejsce – Leszno Team

II miejsce – Mix 18

III miejsce – UKS Melo Błonie

IV miejsce – Sto twarzy grzybiarzy

Nagrody wręczał Wójt Gminy Leszno Grzegorz Banaszkiewicz wraz z Wiceprzewodniczącym Rady Gminy Dariuszem Iwankiem oraz Iwoną Lewandowską i Dyrektor Zespołu Sportowo-Rekreacyjnego Kają Katą.

Na zakończenie miłośnicy siatkówki wręczyli Pani Iwonie Lewandowskiej podziękowanie za zaangażowanie i włożone serce w kształtowanie umiejętności siatkarskich.

Sponsorzy: Zespół Sportowo-Rekreacyjny w Lesznie, Robert i Anna Lewandowscy, Iwona Lewandowska.

Organizator: Dyrektor Zespołu Sportowo-Rekreacyjnego Kaja Kata

Turniej siatkówki o Puchar Wójta Gminy Leszno - fot. Konrad Walichnowski