Uwaga, coraz więcej osób oszukanych na "wnuczka".

ostatnia zmiana: 23.01.2015
 

Dzień dobry,

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach ponownie otrzymali sygnały, że na terenie naszego powiatu pojawili się oszuści próbujący wyłudzać pieniądze od starszych lub samotnie mieszkających osób. Z informacji przekazanych policjantom wynika, że tylko w zeszłym tygodniu na terenie gminy Stare Babice i Łomianki doszło do dwóch przypadków oszustwa, gdzie sprawcy działając metodą "na wnuczka" wyłudzili łącznie 120 tys. złotych. Poniżej przesyłam link do strony Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach

link do strony Komendy Powiatowej Policji Z PORTRETEM PAMIĘCIOWYM PODEJRZANEJ

gdzie zamieszczony został portret pamięciowy kobiety, która zgłosiła się po odbiór pieniędzy od mieszkanki gminy Stare Babice, aby za Państwa pośrednictwem dotrzeć do wszystkich osób, które rozpoznają prezentowaną kobietę i mogą pomóc w ustaleniu jej tożsamości i miejsca pobytu lub mają jakiekolwiek informację na jej temat.

 

KPP

 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010