XIV Zaborowski Turniej Tenisa Stołowego - wyniki

ostatnia zmiana: 21.03.2018
 

17 marca 2018r. w Szkole Podstawowej im. Powstańców 1863 Roku w Zaborowie odbył się XIV Turniej Tenisa Stołowego. Już od 9.00 prowadzono zapisy do siedmiu kategorii. W hali sportowej można było zjeść domowe wypieki przygotowane między innymi przez nasze gimnazjalistki i wypić kawę czy herbatę, a w sali widowiskowej obejrzeć występ z okazji Dnia Świętego Partyka. Uczniowie klasy IV c wspaniale zaprezentowali taniec irlandzki i piosenki w języku angielskim. W sali nr 2 Kuba Pendowski cierpliwie uczył dzieci origami, a Celina i Martyna malowały twarze.

Rozgrywki w hali trwały ponad trzy godziny. Uważnie sędziowali: Katarzyna Pasierbik, Nikola Romanowska, Krzysztof Wiśniewski, Bartek Lesiak, Jakub Waligórski, Adam Roszkowski i Michał Milej. Sędziom i 88 uczestnikom gratulujemy wytrwałości! Dziękujemy wszystkim za udział w naszej kolejnej sportowej imprezie. Zwycięzcom pani dyrektor – Liliana de Vacqueret i Zastępca Wójta Gminy Leszno Grzegorz Banaszkiewicz, wręczyli puchary i medale ufundowane przez Wójta Gminy Leszno. Odbyła się też loteria dla wszystkich uczestników. 40 osób wyszło z turnieju z nowymi piłkami zakupionymi przez szkołę. Nad całością czuwał p. Krzysztof Romanowski, nauczyciel wychowania fizycznego.

 

Wyniki XIV Zaborowskiego Turnieju Tenisa Stołowego:

KOBIETY OPEN

1. Renata Biedrzycka

2. Iwona Balcerzak

3. Paulina Rutkowska

 

MĘŻCZYŹNI OPEN

1. Marek Borowski

2. Marcin Dudziec

3. Michał Biernacki


GIMNAZJUM DZIEWCZĘTA

1. Katarzyna Pasierbik

2. Celina Jezdychowicz

3. Patrycja Żuk

 

GIMNAZJUM CHŁOPCY

1. Michał Stepnowski

2. Bartek Lesiak

3. Adam Roszkowski

 

SZKOŁA PODSTAWOWA DZIEWCZĘTA

1. Julia Balcerzak

2. Aleksandra Sokół

3. Oliwia Sokół

 

SZKOŁA PODSTAWOWA CHŁOPCY

1. Jakub Szczypek

2. Adam Smoter

3. Dawid Chłanda

 

TURNIEJ RODZINNY

1. Adam i Ryszard Smoter

2. Dawid i Marcin Jaskulscy

3. Kacper i Dawid Pływaczewscy

 

Gratulujemy!

 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010