XIV Zaborowski Turniej Tenisa Stołowego - wyniki

ostatnia zmiana: 21.03.2018

17 marca 2018r. w Szkole Podstawowej im. Powstańców 1863 Roku w Zaborowie odbył się XIV Turniej Tenisa Stołowego. Już od 9.00 prowadzono zapisy do siedmiu kategorii. W hali sportowej można było zjeść domowe wypieki przygotowane między innymi przez nasze gimnazjalistki i wypić kawę czy herbatę, a w sali widowiskowej obejrzeć występ z okazji Dnia Świętego Partyka. Uczniowie klasy IV c wspaniale zaprezentowali taniec irlandzki i piosenki w języku angielskim. W sali nr 2 Kuba Pendowski cierpliwie uczył dzieci origami, a Celina i Martyna malowały twarze.

Rozgrywki w hali trwały ponad trzy godziny. Uważnie sędziowali: Katarzyna Pasierbik, Nikola Romanowska, Krzysztof Wiśniewski, Bartek Lesiak, Jakub Waligórski, Adam Roszkowski i Michał Milej. Sędziom i 88 uczestnikom gratulujemy wytrwałości! Dziękujemy wszystkim za udział w naszej kolejnej sportowej imprezie. Zwycięzcom pani dyrektor – Liliana de Vacqueret i Zastępca Wójta Gminy Leszno Grzegorz Banaszkiewicz, wręczyli puchary i medale ufundowane przez Wójta Gminy Leszno. Odbyła się też loteria dla wszystkich uczestników. 40 osób wyszło z turnieju z nowymi piłkami zakupionymi przez szkołę. Nad całością czuwał p. Krzysztof Romanowski, nauczyciel wychowania fizycznego.

Wyniki XIV Zaborowskiego Turnieju Tenisa Stołowego:

KOBIETY OPEN

1. Renata Biedrzycka