Obóz piłkarski Zaborowianki

ostatnia zmiana: 16.07.2013

ZABOROWIANKA MŁODZIKI - DZIĘKUJĄ

W dniach 29 czerwca – 5 lipca 2013 roku grupa 16. dzieci z terenu gminy Leszno wyjechała na swój pierwszy w życiu obóz piłkarski. Punktualnie o 8.30 podjechał bus, którym uczestnicy wyruszyli, żegnani przez Rodziców, pod czujnym okiem Opiekunów i Trenera, na spotkanie piłkarskiej przygody. Po przybyciu na miejsce, którym był Ośrodek Sportu i Rekreacji „Dworek” Gozdawa, położony niedaleko Mogilna, nastąpiło wybieranie pokoi, następnie smaczny obiadek, i po krótkim odpoczynku pierwsze zajęcia sportowe. Codziennie odbywały się przynajmniej dwa treningi; jak pogoda pozawalała to na dobrze utrzymanym, trawiastym boisku, ewentualnie na hali sportowej.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.
„W Dworku Gozdawa odbyła się sprawa,
Zaborowska Gromada z piłką szalała,
tajniki techniki poznawali, w basenie się kąpali oraz Biskupin zwiedzali,
pociągiem westernowym do Kościoła zajechali,
a wieczorem przy ognisku kiełbaski spałaszowali…”

Wysportowani, uśmiechnięci, zintegrowani wrócili i pragną podziękować:
szczególne PODZIĘKOWANIA KIERUJEMY dla PANA ANDRZEJA CIEŚLAKA – Wójta Gminy Leszno za sfinansowanie transportu, bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY Ks. Prałatowi KONSTANTEMU KORDOWSKIEMU za dopłatę do pobytu dzieci, jak również Rodzicom MACIEJOWI KOWALSKIEMU i ROBERTOWI BARANOWSKIEMU.
Mamy nadzieję, że młodzi piłkarze KS Zaborowianka, dzięki temu wyjazdowi, godnie będą reprezentować naszą Gminę w rozgrywkach sportowych.

Ewa Bargieł

Galeria zdjęć z wydarzenia