Zdrowo, smacznie, kolorowo - warsztaty kulinarne w Świetlicy w Lesznie

ostatnia zmiana: 01.06.2017
 

26 maja w Świetlicy w Lesznie, zorganizowaliśmy kulinarne warsztaty zdrowia. Pod okiem fachowców i z udziałem społeczności Środowiskowego Domu Samopomocy w Łubcu, członków Klubów Seniora z Leszna i Zaborowa oraz wszystkich indywidualnych gości zainteresowanych kulinarną przygodą i zdrową żywnością, powstały pyszne pasty, hummusy i sałatki. Wszystko udekorowane wiosennymi nowalijkami zachęcało do degustacji. Można było posmakować zdrowych potraw i przekonać się, że ciecierzyca i fasola są doskonałą bazą do wielu dań i alternatywą dla mięsa. Zwieńczeniem warsztatów był wiosenny koncert Lesznowskiego Chóru "Ballada", dedykowany wszystkim mamom i uczestnikom naszego spotkania.

Dziękujemy kierownictwu i instruktorom ŚDS w Łubcu oraz dyrekcji Świetlicy w Zaborowie za pomoc w organizacji warsztatów kulinarnych. Kolejne takie spotkanie planujemy jesienią.

 

Krystyna Ziubińska

Dyrektor Świetlicy w Lesznie

 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010