ZŁOTO DLA NASZYCH W TURNIEJU MAZOVIA CUP 2015 r.

ostatnia zmiana: 09.11.2015

7 WSPANIAŁYCH czyli ZŁOTO DLA NASZYCH w TURNIEJU MAZOVIA CUP 2015 r.

24 października w Błoniu odbył się Turniej piłki nożnej MAZOVIA CUP 2015,  tradycyjnie organizowany  w ramach Stowarzyszenia Gmin Zachodniego Mazowsza. Udział wzięły reprezentacje sześciu gmin: Błonia, Brwinowa, Leszna, Michałowic, Milanówka i Nadarzyna.

Nasza gminę reprezentowała drużyna chłopców Gimnazjum w Lesznie, która poprowadzona przez Pana Jacka Zalewskiego wywalczyła niekwestionowane zwycięstwo. Dodatkowo dumni jesteśmy z gry Macieja Kossakowskiego, który został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. Wojtek Nowicki był mianowany do tytułu najlepszego zawodnika (strzelca), ale nie mogliśmy dostać wszystkich nagródJ, więc tytuł przypadł zawodnikowi z Milanówka.

Skład zwycięskiej drużyny z Gimnazjum w Lesznie: Wojtek Nowicki –kapitan, Jakub Zalewski, Seweryn Szczepanek, Patryk Kęzik, Dorian Grabarczyk, Maciej Kossakowski – bramkarz.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Kolejne wyniki:

II miejsce -  międzyszkolna drużyna z Milanówka, pod opieką Pana Artura Araka.
III miejsce - drużyna gospodarzy z Błonia, reprezentowana przez zawodników z Gimnazjum nr 2,
trenujących pod okiem Pani Alicji Kubiak.

IV miejsce -  gimnazjaliści z Michałowic, których opiekunem jest Pan Jakub Daniluk.
V  miejsce - drużyna z Nadarzyna  z Gimnazjum im. Świętego Jana Pawła II, zespół przygotowany
przez Pana Łukasza Milaszkiewicza.

VI miejsce - drużyna z Brwinowa z Gimnazjum nr 2, trenująca pod opieką Pana Andrzeja Przekopa.

Najlepszym bramkarzem - Maciej Kossakowski z Leszna.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został - Bruno Nowakowski z Milanówka.

Królem Strzelców strzału na mini-bramkę z dalekiej odległości - okazał się Paweł Rzeźnicki z Gimnazjum nr 2 w Błoniu.

Edyta Przybysławska

Dyrektor Zespołu Sportowo-Rekreacyjnego w Lesznie