Reorganizacja Komisariatu Policji w Lesznie

ostatnia zmiana: 19.12.2013

Od 1 grudnia br. w Komendzie Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach obowiązuje nowa struktura podległych komórek i jednostek organizacyjnych.

W związku z reorganizacją w dniu 1 grudnia 2013 r. jednostek i komórek organizacyjnych Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach przekształceniu uległa struktura Komisariatu Policji w Izabelinie i Lesznie oraz Posterunku Policji w Kampinosie.

Informujemy, że w miejsce Komisariatu Policji w Lesznie powstał

Rewir Dzielnicowych

Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji

05-084 Leszno, Al. Wojska Polskiego 23

telefon (22) 725-80-07, (22) 60-43-415

który obsługiwać będzie gminy Leszno i Kampinos. Państwa dzielnicowi:

Dzielnicowi gminy Leszno

Rejon służbowy nr 1 - sierż. szt. Tomasz ZAKOŚCIELNY, tel. kom. 600-997-630,

rejon służbowy obejmuje miejscowości:

Feliksów, Julinek, Kępiaste, Ławy, Łubiec, Roztoka, Wąsy Kolonia, Wąsy Wieś, Wiktorów, Wólka, Wyględy, Zaborów, Zaborówek (PGR)

miejscowość Leszno z wyodrębnionymi ulicami: Błońska, Hubala Dobrzańskiego, Marysieńki, Ogrodowa, Otuliny, Piekarska, Podzaborówek, Sokołowska, Warszawska, Wąska

Rejon służbowy nr 2 - st. asp. Krzysztof WIĘCH, tel. kom. 600-997-628,

rejon służbowy obejmuje miejscowości: Czarnów, Gawartowa Wola, Grabina, Grądki, Grądy, Korfowe, Marianów, Plewniak, Podrochale, Powązki, Rochale Wielkie, Stelmachowo, Szadkówek, Szymanówek, Towarzystwo Czarnów, Trzciniec, Walentów, Wilkowa Wieś, Wilków

miejscowość Leszno z wyodrębnionymi ulicami: Bohaterów Puszczy Kampinoskiej, Broniewskiego, Fabryczna, Harcerska, Inżynierska, Jaśminowa, Kochanowskiego, Krótka, Księdza Jana Raczkowskiego, Kwiatowa, Leśna, Leśmiana, Młynarska, Mickiewicza, Miłosza, Murarska, Parkowa, Partyzantów, Podchorążych, Podleśna, Polna, Sienkiewicza, Słowackiego, Sochaczewska, Sosnowa, Strażacka, Szkolna, Tuwima, Wrzosowa, Al. Wojska Polskiego, Żeromskiego

W miejsce Posterunku Policji w Kampinosie powstało

Ogniwo Patrolowo-Interwencyjne

Wydziału Prewencji

Komendy Powiatowej Policji

05-085 Kampinos, ul. Szkolna 1

tel. (22) 725-00-07, (22) 60-43-422

którego policjanci obsługiwać będą teren gminy Leszno oraz Kampinos.

Interwencje należy zgłaszać do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego pod numerami telefonu czynnymi całą dobę (22) 752-80-00, (22) 60-43-900. Przypominamy również, iż w sytuacjach nagłych wszelkie interwencje należy zgłaszać telefonicznie pod numerami alarmowymi 997 lub 112 z telefonów komórkowych.

nadkom. Ewelina Gromek-Oćwieja

Oficer Prasowy