Nowa strona NGO

ostatnia zmiana: 15.02.2013
 

W dniu 16 stycznia 2013 roku, w Urzędzie Starostwa w Ożarowie Mazowieckim, odbyło się spotkanie, którego celem było uroczyste uruchomienie powiatowej strony internetowej WWW.ngo.pwz.pl, dedykowanej organizacjom pozarządowym, działającym na terenie Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

W spotkaniu, które poprowadzili przedstawiciele Zarządu Powiatu: Pan Paweł Białecki – Wicestarosta wraz z Panią Jolantą Stępniak – członkiem Zarządu, wzięli udział przedstawiciele lokalnych NGO oraz honorowy gość – Doradca Wojewody Mazowieckiego –  Pan Andrzej Rybus - Tołłoczko. Spotkanie przebiegło w bardzo dobrej atmosferze i okazało się, że inicjatywa uruchomienia odrębnej strony, z myślą o III sektorze, spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Strona www.ngo.pwz.pl została zaprojektowana w taki sposób, aby była przejrzysta i funkcjonalna. Użytkownicy będą mogli bez trudu sięgnąć po ogólne informacje, związane z różnymi aspektami działalności organizacji non-profit w naszym kraju, zapoznać się z aktualnościami, które są warte odnotowania, jak również znaleźć informacje o otwartych konkursach ofert na realizację zadań publicznych, ogłoszonych nie tylko w naszym powiecie, ale też Mazowszu, czy w całym kraju. Spośród wielu różnorodnych informacji, przydatnych linków i udogodnień, znajduje się zakładka, na którą chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę. Jest to zakładka pn.: „Organizacje o sobie”, na której każda organizacja pozarządowa, działająca na terenie Powiatu Warszawskiego Zachodniego, będzie mogła przedstawić swój profil, zaprezentować dorobek i załączyć najciekawsze zdjęcia, będące ilustracją swojej działalności.

Zachęcamy wszystkie organizacje NGO do korzystania z nowych udogodnień, jakie daje nasza nowa strona www.ngo.pwz.pl

 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010