Soboty na skwerku w Lesznie - Lato 2011

ostatnia zmiana: 20.09.2011

Odbyły się już dwa spotkania w letnie sobotnie wieczory na skwerku w centrum Leszna. Radni Gminy Leszno wspólnie z pracownikami Urzędu Gminy postanowili zaproponować mieszkańcom wspólną zabawę.

Co już było?

Otwarcie cyklu imprez odbyło się 25 czerwca. Mieszkańcy mieli okazję zapoznać się z folklorem Azji i Ameryki Południowej, a Radni oferowali słodki poczęstunek. Muzyka rozbrzmiewała na skwerku już dwukrotnie, bo i 9 lipca oprócz kina letniego, mieliśmy okazję pobawić się przy dobrej muzyce. Nie zapomniano również o miłośnikach książek.

Co będzie jeszcze?

Na następne spotkanie zapraszamy w sobotę 6 sierpnia. Tym razem będzie to wieczór nigeryjski. Zaprezentują się młodzi ludzie i to nie tylko mieszkańcy Leszna. Bedzie naprawdę wiele atrakcji. Kino letnie również.

Natomiast 20 sierpnia oddajemy skwerek do dyspozycji mieszkańcom naszej Gminy. Zaprezentujcie swoje "zajawki", zapoznajcie nas z własną twórczością. Zgłoszenia przyjmuje Przewodnicząca Rady Gminy.

Mamy nadzieję, że wyjątkowo kapryśna aura nie popsuje nam planów, bo jednak z kina letniego w sobotę 23 lipca - rezygnujemy.

Mamy nadzieję, że wspólne wieczory spodobają się mieszkańcom Gminy i będziemy je kontynuować.

Zobacz plan na całe lato - Soboty na skwerku w Lesznie

Życzymy miłej zabawy.