Bezprzewodowy Internet dostępny dla wszystkich !

ostatnia zmiana: 15.02.2013

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że od 12 października 2011r. w budynku Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego działa już  hotspot -  czyli bezprzewodowy punkt dostępowy, dzięki któremu nasi interesanci mogą łączyć się z Internetem za darmo !

Osoby odwiedzające nasz urząd  mogą teraz łączyć się bez problemów z darmowym Internetem WiFi. Dzięki temu udogodnieniu interesanci Starostwa mogą przeglądać strony www, sprawdzić pocztę, zapoznać się z aktualnymi wydarzeniami w kraju i na świecie, wyszukać ciekawe miejsca do zwiedzania np.: w powiecie warszawskim zachodnim  czy też skorzystać z zasobów informacyjnych strony internetowej naszego powiatu: www.pwz.pl. Usługa bezpłatnego Internetu w Starostwie  umożliwia również  interesantom dostęp do stron internetowych różnych urzędów i placówek JST, a w przyszłości do świadczonych przez te instytucje e-usług.

Prędkość Internetu została ograniczona do 1024/512 KB oraz możliwość ściągania plików z muzyką, filmami (P2P) oraz przeglądania stron zawierających podejrzane treści. Usługa bezpłatnego dostępu do Internetu jest przeznaczona dla każdego użytkownika posiadającego urządzenie mobilne wyposażone w interfejs radiowy. Infrastruktura sieci została zbudowana w technologii 2,4 GHz, co umożliwia korzystanie z sieci osobom posiadającym karty radiowe w standardzie 802.11b/g. Internet WiFi zapewnia bezproblemowy dostęp do sieci wszystkim osobom posiadającym różnego rodzaju sprzęt mobilny.

Korzystać z sieci można w hallu głównym budynku A Starostwa PWZ w godzinach pracy urzędu.
Zapraszamy do korzystania z darmowego Internetu HotSpot PWZ !