Nowa linia autobusowa w powiecie

ostatnia zmiana: 15.02.2013

Nowa linia autobusowa w powiecie – L7

Uwaga!  Ważna informacja dla mieszkańców powiatu – od stycznia szybciej i sprawniej będzie można dojechać do Starostwa PWZ w Ożarowie Mazowieckim dzięki nowej linii autobusowej.

Od początku stycznia 2012 roku rusza nowa linia autobusowa w Powiecie Warszawskim Zachodnim.  Na mocy porozumienia gmin: Łomianki, Izabelin, Stare Babice, Ożarów Mazowiecki  i Powiatu Warszawskiego Zachodniego  mieszkańcy tych gmin i nie tylko będą mogli korzystać z nowej linii autobusowej o nazwie L-7.

Przystanek początkowy będzie znajdował się  w Dziekanowie  Leśnym, następnie trasa prowadzi przez: Łomianki, Mościska, Laski, Izabelin, Hornówek, Lipków, Zielonki, Stare Babice, Nowe Babice, Wieruchów, Strzykuły Piotrkówek Mały, Ożarów Mazowiecki.  Koniec trasy znajduje się  pod siedzibą Starostwa PWZ w Ożarowie Mazowieckim.

Zaplanowanych jest 6 kursów dziennie na wymienionej trasie, od wczesnych godzin rannych do popołudniowych, tak, żeby wszyscy mogli spokojnie dojechać i załatwiać swoje sprawy w Urzędach Gmin czy w Starostwie PWZ.

Szczegóły trasy i rozkład jazdy busów już wkrótce na naszej stronie internetowej www.pwz.pl.