Kącik adopcyjny – Zwierzakowo Gminy Leszno

ostatnia zmiana: 26.10.2016

Od 18 maja 2015 roku prowadzimy na Facebooku profil pod nazwą "Zwierzakowo Gminy Leszno", na którym zamieszczamy wszystkie informacje dotyczące aktualnych adopcji zwierząt z terenu gminy Leszno.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Kontakt: Sylwia Skowrońska tel. 22 725 90 05 wew. 109, e-mail: urzad@gminaleszno.pl

Szukamy domu dla jednego z najspokojniejszych psów świata - Soni. Sunia ma około 4 lat, jest nieduża (nie sięga kolan) i bardzo grzeczna. Bardzo wdzięczna i kochana, mocno przywiązuje się do miejsca i ludzi. W pierwszym kontakcie jest bardzo nieśmiała, musiała sporo przejść, ale mimo to umie zaufać człowiekowi. Towarzystwo innych zwierząt domowych nie robi na niej wrażenia. Na psy nie zwraca specjalnie uwagi, z kotami dzieli się posłaniem. Mimo, że wygląda niepozornie, potrafi bronić swego. Jest bardzo czystym psem, może zamieszkać w bloku. Została wysterylizowana i zaszczepiona przeciwko wściekliźnie, ma chip. Skoro najspokojniejszy pies, to i dom przydałby się spokojny. Sonia będzie doskonałym towarzyszem zarówno dla osoby starszej, jak i rodzinki z dziećmi.

Ozzi trafił do nas w sierpniu ubiegłego roku roku, najwyższy czas, żeby znalazł nowego opiekuna. Ma około 3 lat, został wykastrowany i zachipowany. Ulubionym zajęciem pieska jest nadstawianie łebka do głaskania, jest zadeklarowanym pieszczochem. W podziękowaniu za czułość i opiekę, Ozzi dopilnuje obejścia i zasygnalizuje nadejście gości. Psiak będzie się dobrze czuł zarówno w domu z ogródkiem, jak i w mieszkaniu, ponieważ umie zachować czystość. Powinien zamieszkać w domu raczej bez małych dzieci (do 10 lat), bo niekontrolowane wulkany energii mogą go wystraszyć. Kto przygarnie przystojniaka?

Żużel ma około 2 lat, jest małym pieskiem ledwo sięgającym pół łydki. Żwawy, wesoły, bardzo dobrze dogaduje się z innymi psami. Szuka domu, koniecznie z ogródkiem, bo mały żywioł potrzebuje miejsca do robienia codziennej porcji kółek. Doskonale zastąpi dzwonek przy furtce.Piesek jest wykastrowany, oznakowany elektronicznie, posiada aktualne szczepienia przeciwko wściekliźnie.

Mariolka, średniej wielkości, drobna sunia, ma ok. półtora roku. Delikatna przylepa, uwielbia się przytulać i rozdawać buziaki. Energiczna panienka z charakterem, nie z każdym psem umie się dogadać i bywa zazdrosna o inne czworonogi. Umie chodzić na smyczy i w szelkach, ale ruch uliczny powoduje u niej lęk, więc spacerki tylko po spokojnej i cichej okolicy. W domu zachowuje czystość i nie niszczy rzeczy. Szukamy dla Mariolki rodziny bez małych dzieci. Sunia jest wysterylizowana, zaszczepiona i zachipowana.

Uwaga: nie wydajemy psów na łańcuch! Obowiązuje umowa adopcyjna.

Mariolka to ok. 1,5 roczna średniej wielkości, drobna sunia. Delikatna przylepa, uwielbia się przytulać i rozdawać buziaki.

Szukamy dla Mariolki rodziny bez małych dzieci.

Sunia jest wysterylizowana, zaszczepiona i zachipowana.

Uwaga: nie wydajemy psów na łańcuch! Obowiązuje umowa adopcyjna.

Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt pod nr tel. 22 725 80 05 wew.109 lub e-mail: zwierzakowo@gminaleszno.pl