Kącik adopcyjny – Zwierzakowo Gminy Leszno

ostatnia zmiana: 19.09.2017

Od 18 maja 2015 roku prowadzimy na Facebooku profil pod nazwą "Zwierzakowo Gminy Leszno", na którym zamieszczamy wszystkie informacje dotyczące aktualnych adopcji zwierząt z terenu gminy Leszno.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Kontakt: Sylwia Skowrońska tel. 22 725 80 05 wew. 109, e-mail: urzad@gminaleszno.pl lub zwierzakowo@gminaleszno.pl

Ozzi trafił do nas w sierpniu ubiegłego roku roku, najwyższy czas, żeby znalazł nowego opiekuna. Ma około 3 lat, został wykastrowany i zachipowany. Ulubionym zajęciem pieska jest nadstawianie łebka do głaskania, jest zadeklarowanym pieszczochem. W podziękowaniu za czułość i opiekę, Ozzi dopilnuje obejścia i zasygnalizuje nadejście gości. Psiak będzie się dobrze czuł zarówno w domu z ogródkiem, jak i w mieszkaniu, ponieważ umie zachować czystość. Powinien zamieszkać w domu raczej bez małych dzieci (do 10 lat), bo niekontrolowane wulkany energii mogą go wystraszyć. Kto przygarnie przystojniaka?

Mariolka, średniej wielkości, drobna sunia, ma ok. półtora roku. Delikatna przylepa, uwielbia się przytulać i rozdawać buziaki. Energiczna panienka z charakterem, nie z każdym psem umie się dogadać i bywa zazdrosna o inne czworonogi. Umie chodzić na smyczy i w szelkach, ale ruch uliczny powoduje u niej lęk, więc spacerki tylko po spokojnej i cichej okolicy. W domu zachowuje czystość i nie niszczy rzeczy. Szukamy dla Mariolki rodziny bez małych dzieci. Sunia jest wysterylizowana, zaszczepiona i zachipowana.

Uwaga: nie wydajemy psów na łańcuch! Obowiązuje umowa adopcyjna.

Mariolka to ok. 1,5 roczna średniej wielkości, drobna sunia. Delikatna przylepa, uwielbia się przytulać i rozdawać buziaki.

Szukamy dla Mariolki rodziny bez małych dzieci.

Sunia jest wysterylizowana, zaszczepiona i zachipowana.

Uwaga: nie wydajemy psów na łańcuch! Obowiązuje umowa adopcyjna.

Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt pod nr tel. 22 725 80 05 wew.109 lub e-mail: zwierzakowo@gminaleszno.pl